INSPIRACJE

Home INSPIRACJE

     

     INSPIRACJE – MEDYTACJE

NOWY PROJEKT

Z radością dzielę się z Wami wiadomością, że ruszył mój nowy projekt –

Inspiracje-Medytacje live streaming przez facebook.

 

KIEDY

Cyklicznie, 2 razy w miesiącu spotkania on-line na żywo, free live-streaming przez facebook

w 2 -gą i 4-tą niedzielę miesiąca,  rano o godz 9.00 czasu polskiego – transmisja w języku polskim. 

Logowanie  do live stream w języku polskim tutaj –  https://www.facebook.com/ewa.may.5

 

A to nie wszystko!

Są już Inspiracje- Medytacje w języku angielskim. Live Stream przez facebook angielski odbywa się

w co drugą niedzielę o godz 9.30 czasu polskiego, zaraz po medytacji w języku polskim.

Logowanie do live stream w języku angielskim tutaj – https://lftcoaching.com/inspiracje-medytacje/

 

Łączę się z Wami z pięknych zakątków zachodniej Australii, z Perth i okolic.

Tu mieszkam, stąd przekazuję Inspiracje-Medytacje.

 

HISTORIA PROJEKTU

Od końca roku 2009 przez ponad 6 lat, regularnie raz w tygodniu,  prowadziłam on-line mailowo Krąg Medytacji/Inspiracji (ok 600 osób z Polski i ze świata brało w tym udział), przesyłałam co tydzień mailem inspirację do łączenia się w kręgu o określonej godzinie razem, w jednej intencji. To bardzo pozytywnie działało na nas, na nasze rodziny, na życiowe sprawy. Uzdrawiało, oczyszczało, rozwijało.

Potem zajęłam się intensywnie szkoleniami, kursami  LFT przez internet, sesjami LFT itd  i nie miałam już czasu na taką regularność moderowania kręgu i zasilania go energią. 

Ale teraz…znowu zapragnęłam tę ideę wznowić, ale tym razem na żywo. Żywym słowem, nie pisanym.

A facebook, czy kanał you tube daje mi o wiele większe możliwości dotarcia z Inspiracją-Medytacją do ogromnej liczby ludzi.

 

CO TO JEST

Są to 25 minutowe Inspiracje-Medytacje, które przygotowuję spontanicznie na każde spotkanie. Medytuję chwilę przed spotkaniem nad tym –  “CO jest nam teraz potrzebne, JAKĄ wspólną intencję mam przekazać dla naszego uzdrowienia, wzmocnienia, polepszenia życia i rozwoju życiowego i duchowego”.

I wtedy, w trakcie mojej medytacji pojawiają się myśli, słowa – które spisuję i przekazuję podczas spotkania live.

 

PO CO Inspiracje – Medytacje

dla oczyszczenie energii i umysłu; dla refleksji nad ważnymi dla życia, relacji i zdrowia tematami; dla uzdrowienia siebie i bliskich; dla wykreowania lepszych okoliczności, dla podniesienia świadomości życiowej i duchowej. Inspiracje- Medytacje na dobry dzień, na lepsze życie i pogodę ducha 

 

NAGRANIA ARCHIWALNE

Uwaga! jeśli nie będziesz mogła/mógł uczestniczyć na żywo, to możesz obejrzeć  nagranie później. 

Te spotkania on-line na żywo są natychmiast nagrywane i od razu publikowane na moim fanpage PL

https://www.facebook.com/ewa.may.5

Lub fanpage AU

https://www.facebook.com/ewa.may1

Oraz na moim kanale you tube

https://www.youtube.com/channel/UCfU3sIT3NXFrMGAHx_853uQ?view_as=subscriber

♥♥♥

 

BONUSY 

Potrzebujemy regularnie budować INDYWIDUALNIE  i  RAZEM pole pozytywnej energii, która odmienia nas i świat wokół nas. Potrzebujemy wyciszenia, wyhamowania, uzdrowienia, przekierowania uwagi z wyczerpującego nas pędu do sukcesu i konsumpcji na wartości wyższe: przyjaźć, miłość, uczciwość, współodczuwanie, zrozumienie, zgoda, kooperacja, dobro, życzliwość, pomaganie, dzielenie się, bliskość, zaufanie…i wiele innych. To konieczne w tych czasach.

Transformująca potęga takiego pola energii jest już znana nauce i zmierzona. 

Okazało się wystarczy, żeby grupa 20 osób usiadłą do medytacji w dzielnicy, gdzie rabunki, napaday, wypadki zdarzają się często…a liczba takich incydentów drastycznie maleje.

Więc wyobraźmy sobie jak pozytywnie możemy wpływać na nas i otoczenie wokół. gdy do medytacji siada jednocześnie, o tej samej porze, w tej samej intencji…. np 100, 2000, 300000 lub więcej osób?!

TO JEST POTĘGA!

Potrzebne są nam i naszemu życiu, wypełnionemu na codzień chaosem – takie chwile, gdy RAZEM i ze wzmocnioną wspólnie energią, będziemy podnosić wibracje, porządkować pole życia, doświadczać chwili głębokiegom relaksu i duchowego pozytywnego światła. A to z kolei przyczynia się do zmniejszenia ilości tzw “zła” w ludziach i w świecie

To pomaga funkcjonować w tym zabieganym świecie i utrzymywać siebie na wysokich, spokojnych i pogodnych, kreatywnych falach.

♦♦♦

 

NAGRANIA ARCHIWALNE

 

Inspiracja Medytacja 23 września 2018 cz 1 

“BO MIŁOŚĆ LECZY WSZYSTKO” 

Tutaj opowieść, co zawiera ta Inspiracja:

Gdy Twoje serce napełni się żalem, pretensją czy złością…przypomnij sobie, że świat nie jest doskonały…i Oni i Ty także… nie jesteś doskonały/doskonała. Bywa że z wielu powodów Oni nie potrafią ( my nie potrafimy) inaczej mówić, myśleć, reagować…jak w sposób który rani lub irytuje. Więc żeby przywrócić dobre vibes, dobrą energię w relacjach, czy po prostu mieć dobry dzień, zacznij powtarzać taką afirmację: ” rozumiem ciebie, rozumiem was….przebaczam tobie, przebaczam wam, bo kocham siebie i kocham was….rozumiem ciebie, rozumiem was…przebaczam tobie, przebaczam wam…bo kocham siebie i kocham was…..ROZUMIEM, PRZEBACZAM, KOCHAM’….a po chwili twoje myśli są jasne, serce spokojne i napełnione ulgą i życzliwością.. Twój dzień nabiera pozytywnego blasku, ludzie się do ciebie uśmiechają, przeszkody znikają, a energia w Tobie rośnie i….świat mówi do ciebie “TAK”!

♥ ♥ ♥

 

Inspiracja-Medytacja z 30 września 2018, cz 2

“NIECH KAŻDE WYZWANIE UCZY MNIE I WZMACNIA”

Tutaj opowieść, co zawiera ta Inspiracja: 

 „ Niech każde wyzwanie przed jakim staję, doświadczenie, problem, przeszkoda, zawirowanie, potyczka, trudny człowiek, trudna rozmowa, zadanie, trudna rola…niech to wszystko, co spotykam na swej drodze każdego dnia i z czym się zmagam…niech mnie uczy, hartuje, wzmacnia, niech mnie rozwija i pogłębia moje zrozumienie – bo to wyłącznie PO TO jest.

Niech do każdej takiej chwili UMIEM, POTRAFIĘ podchodzić ze spokojnym umysłem, z emocjami w ciszy, ze zrozumieniem i z mądrością co płynie z głębi mojej świadomości i serca. Bo to jest TYLKO nauka dla mojego rozwoju i pogłębiania mojego zrozumienia, która mówi że NIE MA problemów i sytuacji co mają mnie dręczyć, czy mi szkodzić. Jest TYLKO scenariusz lekcji, które uczą, pokazują, udowadniają… że zawsze znajdzie się ROZWIĄZANIE, zawsze sposób na zgodę, zawsze wyjście na prostą i jeszcze lepsze miejsce czy praca, czy zarobki, czy mieszkanie, czy związek….

Ale dzieje się tak tylko wtedy, gdy wejdę w takie doświadczenie mądrze, spokojnie i ufnie…gdy zapanuję nad lękiem, frustracją, agresją, bezradnością i walką….Wtedy dowiaduję się i realnie doświadczam, że WSZYSTKO  MA pomyślne dla mnie ROZWIĄZANIE.

POSTANAWIAM I TAK SIĘ DZIEJE – KAŻDE WYZWANIE UCZY MNIE i WZMACNIA i  POGŁĘBIA MOJE ZROZUMIENIE.

I JEST POMYŚLNE DLA MNIE  ZAWSZE! I tak już jest. I to się dzieje teraz. Dziękuję.

♥♥♥

 

Inspiracja-Medytacja z 7 października 2018, cz 3

“WIEM, ŻE UMIEM I POTRAFIĘ WSZYSTKO”

Tutaj opowieść, co zawiera ta Inspiracja: 

Był to wyjątkowy dzień. Po 5 dniach prowadzenia  tutaj na terenie Perth wywiadów dla NTV – niezależnej telewizji internetowej Janusza Zagórskiego i w jego obecności (odwiedził mój dom w Australii razem z przyjaciółmi), byłam wypełniona taką właśnie Inspiracją.

Nie tylko doświadczyłam osobiście aktywacji obszarów o jakie siebie nie podejrzewałam (np prowadzenie na żywo przed kamerą wywiadów dla NTV w języku angielskim i tłumaczenia na gorąco na polski wypowiedzi rozmówców w sposób jaki zaskoczył nie tylko mnie ale i słuchaczy), ale też dowiedziałam się od ” białych szamanów” z One Tribe z Fremantle, że WSZYSTKO co oni potrafią i robią w obszarze sound healing, to nie są ich wyuczone umiejętności, ale przepływ poprzez nich różnych darów i talentów z wyższych wymiarów. A ich rolą jest jedynie swobodnie otworzyć się na ten przepływ i pozwolić, by te niebywałe umiejętności zaistniały na żywo. I w ten sposób jednego dnia Garet jeszcze nie umiał grać na flecie ( tylko na didgi),a już następnego dnia grał na flecie. Albo jednego dnia nie śpiewał overtonami, a już następnego dnia śpiewał…i to na poziomie mistrzowskim.

Stąd ta Inspiracja…z przesłań i żywych dowodów na to, że mamy dostęp do wszelkich umiejętności, darów, wiedzy i talentów. Trzeba tylko wiedzieć, jak z tego korzystać i otworzyć się na to bez strachu, wątpliwości czy oceniania. A wtedy generujesz poprzez siebie każdy talent. Czyli “WIEM, ŻE UMIEM I POTRAFIĘ WSZYSTKO”.

♥♥♥

 

Inspiracja-Medytacja z 14 października 2018, cz 4

“PODDAJĘ MOJE ŻYCIE I CELE PROWADZENIU WYŻSZEJ WOLI,

REZYGNUJĘ Z EGO-WOLI…”

Ta inspiracja do medytacji brzmiała mniej więcej tak:

“Dzisiaj poddaję moje plany i cele Wyższej Woli..i rezygnuję z mojej ego-woli. Elastycznie i swobodnie poddaję się korektom moich planów i Wyższemu Prowadzeniu…bo wiem i ufam, że tylko wtedy płynę z nurtem życia i dzieje się optymalny scenariusz dla mnie, najlepszy z możliwych, który jest dobrem dla mnie, a zmagania nie są już potrzebne gdyż…moje zestrojenie z Wyższym Planem Harmonii i Synchronii, gwarantuje mi lekkość i łatwość realizacji moich celów i planów, tych co są dla mnie przeznaczone – dziękuję…”

♥♥♥

Inspiracja – Medytacja  z 21 października 2018, cz 5 

KROK DO TYŁU

Tym razem Inspiracją do medytacji jest “….gdy działania się blokują, zrób krok do tyłu i oddaj swoje cele w ręce wyższego prowadzenia”.

♥♥♥

 

Inspiracja – Medytacja z 28 października 2018, cz 6

WSZYSTKO JEST WIBRACJĄ.

UZDRAWIANIE CZĘSTOTLIWOŚCIĄ KODÓW LICZBOWYCH. 

Jeśli chcesz zrozumieć naturę Wszechświata i również to, co dzieje się w twoich relacjach z ludźmi i ze światem wokoło…zacznij te zjawiska badać z perspektywy wzajemnego wpływu wibracji I częstotliwości, a zrozumiesz i coś więcej….poznasz JĘZYK  STWÓRCY, język kodów liczbowych…a dalej..będziesz umieć za pomocą tego języka kreowaćo przekształcać rzeczywistość toksyczną lub niechcianą, w zdrową dla ciebie i prosperującą…..

♥♥♥

Wersja angielska: Inspiration for Mindfulness Meditation – 28 Oct 2018

EVERYTHING IS VIBRATION.

HEALING BY THE NUMERIC CODES.

EVERYTHING IS VIBRATION – Try to understand dynamics of our relationships with other people and with the environment from the perspective of vibrations and frequencies…and those are written in a language of …numbers.

♥♥♥

 

Oprócz Inspiracji-Medytacji on-line na żywo, prowadzę również

 

A tutaj archiwalne nagrania AUDIO oraz VIDEOwebinarów i praktyk medytacyjnych.

Zapoznaj się z propozycjami, a jestem pewna że znajdziesz coś dla siebie 🙂

Podziel się proszę tą informacją ze znajomymi.

Pozdrawiam serdecznie!

EWA MAY