FREE Webinary on-line

również

Inspiracje – Medytacje

poniżej niektóre free webinary i praktyki

STAN KREATYWNY – STAN CENTRUM

PRAKTYKA 5 KROKÓW

 

oraz

MBMH© – mindful breathing, meditation, healing

świadomy oddech, medytacja, uzdrawianie

30 min na żywo przez live FB. Wprowadzenie do techniki medytacyjno oddechowej,  która jest prosta i skuteczna

 do używania na codzień, w sytuacji stresu.

Live FB 2 razy w miesiącu w  2-gą i 4-tą niedzielę.
 Live stream przez facebook w języku polskim godz 11.00 PL

Logowanie  do live stream fb tutaj –  https://www.facebook.com/ewa.may.5

 

 

UWAGA!

nie musisz się zapisywać, po prostu włącz się na facebook live.
A jeśli nie masz czasu o tej porze, to możesz w każdej chwili obejrzeć nagranie na mojej facebook tablicy

 

♦♦♦

Zapowiedzi tematów Inspiracji – Medytacji są podawane na bieżąco na fanpage-u
polskim https://www.facebook.com/ewa.may.5

 

 Czego możesz się spodziewać?

 

*INSPIRACJA- MEDYTACJA*

STAN CENTRUM-medytacja Mindfulness* *Kreowanie pozytywnej energii*

*Aktywowanie pogodnego stanu umysłu* *Podniesienie poziomu energii*

*Uzdrawianie*

*Kreowanie pozytywnych okoliczności*

 

♦♦♦

 

Tutaj nagranie spotkania live przez FB

Inspiracja-Medytacja

“Bo miłość leczy wszystko”

 

 Nagrania archiwalne możesz obejrzeć na stronie https://lftcoaching.com/inspiracje-medytacje/

       

Stan Centrum – stan życiowy                               Stan Światła – stan duchowy

 

Zapoznaj się z ofertą

Webinary szkoleniowe LFT – płatne

1 raz w miesiącu

 

Klucze Optymalnej Zmiany.

Aktywacja prosperity na każdym planie.

Rozwój życiowy i duchowy.

Uzdrawianie konfliktu.

 

Uzdrawianie w Hologramie Pola Życia

Praktyka mindfulness Stan Centrum.

Efekty: spokój i kreatywność umysłu, wyciszone emocje, głęboki relaks, oczyszczone pole energii, podniesienie wibracji i wzmocnienie sił życiowych, przywrócona harmonia zdarzeń, odblokowanie sytuacji, aktywacja twojego prawdziwego charyzmatycznego JA i poczucia wartości. Aktywacja pomyślnych okoliczności i dużo więcej…

 

<

Zapisz się na newsletter, żeby otrzymywać informacje o datach, godzinach i tematach spotkań.

“Doskonałe wskazówki, super tematy, bardzo praktyczna wiedza – pomaga poprawić i zrozumieć życie.”

“Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że usłyszane dziś słowa, są jednymi z najważniejszych jakie usłyszałam w moim 35 letnim życiu…bezcenne! Ewo, dzięki Tobie dopełniła się moja wewnętrzna dojrzałość.”

“Kochana Ewo Twój głos jest jak balsam :)Wiele lat temu gdy choroba nowotworowa pojawiła się na dłużej w moim życiu Twoja książka i głos na płycie był ze mną i pomagał mi być w tym trudnym czasie ♡♡♡ Dziękuję Ci z całego serca ♡♡♡

Tak wielu ludzi czuje, wie…że gdzieś w głębi drzemie w nich ogromy potencjał, że dusza rwie się do innych celów niż codzienne obowiązki wybrane nie z własnej woli, a tylko z konieczności. Że gdyby mogli i potrafili, to pragnęliby stać się inną, lepszą wersją siebie. Nawet taką wyjątkową, charyzmatyczną wersją. I że wtedy możliwe jest doświadczać szczęścia i osobistej mocy, osiągać sukcesy w błyskotliwy sposób i ludzie wtedy cenią i szanują.

Tylko większość osób nie wie CO zrobić, żeby taką wersję siebie obudzić, jakich użyć sposobów. Praktyka wchodzenia w Stan Centrum umożliwia, a nawet gwarantuje osiąganie Stanu Świadomości Charyzmatycznej w zwykłym codziennym życiu, bardzo szybko i nie tylko w pokoju medytacyjnym. Człowiek aktywuje wtedy najlepszą, charyzmatyczną wersję siebie. A świat mówi jemu TAK.

Pamiętaj, jest naukowo udowodnione, że 20 min głębokiej medytacji zastępuje 8 godzin snu. Że regularne praktykowanie medytacji leczy z depresjii, z bezsenności, nerwicy, ataków paniki, reguluje funkcje organizmu, wzmacnia system odpornościowy, rozwija inteligencję i świadomość. Buduje poczycie wartości i odwagę.

Ponadto wspólna medytacja w jednej intencji, tworzy zjednoczone pole energii, które jest pozytywną mocą zmieniającą okoliczności: np. zmniejsza się poziom agresji w otoczeniu, zmniejsza się liczba wypadków na drogach w otoczeniu osób medytujących, a zwiększa się liczba sukcesów i uzdrowień.

Zapraszamy!

…Miałem przed sobą ważne spotkanie biznesowe, kiedy trafiłem na webinar LFT. Byłem zdesperowany. Niepewność, strach, czy podołam, pośpiech. Żyłem i działałem za szybko. Byłem wyczerpany, udawałem przed rodziną, że jest OK i miałem za mało efektów. Stres i strach mnie przytłaczały. Kiedy nauczyłem się wchodzić w Stan Centrum, moje życie się odmieniło. Z pozycji Centrum spokojnie podejmuję ważne decyzje i są one trafione w dziesiątkę. Przestałem się śpieszyć, mam o wiele lepsze wyniki w biznesie. Zacząłem mieć więcej czasu…dokładnie tak jak mówiłaś Ewo!. Dziękuję. Mariusz”

“…Przepiękna zmiana zadziała się w moim życiu już kilka godzin PO niedzielnym webinarze Jak Być Sobą w Pełni Mocy! Jestem zachwycona!!! Czuję się odziana w płaszczyk charyzmy, a ludzie to dostrzegają i traktują teraz inaczej, lepiej.  Zaczynam głośniej wyrażać swoje potrzeby. Komunikacja z i innymi jest klarowniejsza. Robię to, co dla mnie i otoczenia służy bez wątpliwosci i nie boją się już odmawiać. Staram się codziennie choć na paredziesiąt sekund wejść w Stan Centrum. NOWE dla mnie jest teraz odważne podejmowanie decyzji, które są w zgodzie z cichutkim głosem ze środka i BEZ OBAWY o ew. rozczarowania i niezadowolenia innych! Jest i więcej bonusów! Odzywają sie dawni znajomi, latwiej mi się rysuje moje projekty Jestem bardzo zadowolona i czekam cierpliwie na kolejne odsłony LFT.  Dziękuję Ewo. Pozdrawiam Dorota”

“…Stosuję różne praktyki antystresowe i na koncentrację umysłu, ale nigdy wcześniej nie odzyskałam tak szybko spokoju i jasności myśli jak praktykując Stan Centrum. Kasia”

“…Pojawiałm się na tym webinarium z bólem głowy, infekcją gardła, rozdygotana emocjonalnie. Już po pierwszej części obręcz z głowy zniknęła, czuję się lekko. Dziękuję, Bożena”

“…Zanim pojawiłam się na seminarium LFT, moje poczucie wartości była żadne. Nie potrafiłam się bronić przed dominującym partnerem, przed jego arogancją i agresją. A teraz… zupełna odmiana! Kiedy jestem w Stanie Centrum, nareszcie czuję się SOBĄ. Odzyskałam siebie. Krystyna”

Zobacz też: