Tu znajdziesz pliki audio – medytacje, inwokacje, afirmacje.

FREE do pobrania i odsłuchania. 

Inspiracje – Motywacje – Medytacje.

Nagrane głosem Ewy May. 

Są to treści tworzone intuicyjnie.

Ich uzdrawiające i motywujące działanie

JEST POTWIERDZONE!

Uzdrawiające walory głosu Ewy May: ma barwę, ton i wibrację, które zostały uznane przez specjalistów od uzdrawiania dźwiękiem i przez wiele osób, które miały okazję słuchać medytacji-inwokacji przez Ewę prowadzonych, za posiadające uzdrawiającą moc oraz niezwykłe oddziaływanie uspokajające.

Ponadto głos Ewy usuwa ból, stres i traumę, a także mobilizuje do zmiany.  Ten głos i przekazywane treści oraz kody programowania tworzone przez Ewę intuicyjnie i z zasobów jej wiedzy-doświadczeń potrafią motywować, wyciągać z depresji, dodawać pewności siebie, uspokajać. 

Ewa jestcertyfikowaną hipnoterapeutką, NLP life coachem, LFT Master Coachem, duchową uzdrowicielką, nauczycielem medytacji mindfulness, specjalistą od nowoczesnych form programowania podświadomości i jest wyszkolona wokalnie.

W zakładce <Webinaria > inne jeszcze kilkuminutowe audio FREE download – czym jest Metoda LFT, czym HPŻ,  a czym Stan Centrum, inne.

 

OFERTA PŁATNYCH NAGRAŃ AUDIO z serii “AUDIO DLA CIEBIE”

Nagrania AUDIO DLA CIEBIE – są  to Afirmacje/Inwokacje/Programowanie podświadomości

tworzone i nagrywane  przez Ewę na Twoje INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE,

wg Twoich indywidualnych potrzeb, dla Twojej pozytywnej zmiany.

1 Opcja:  audio w stylu life coachingowym, motywacyjnym.
2 Opcja:  audio uzdrawianie duchowe przekazem werbalnym i energią.

 

CZYM JEST  AUDIO DLA CIEBIE?

Audio Dla Ciebie jest nagrane Ewy głosem, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb oraz aktualnej sytuacji życiowej.

Jest to pozytywne programowanie podświadomości, którego treść /dźwięk/wibracja. Jest stworzone przez Ewę na Twoje specjalne zamówienie. Dostosowane do Twojej indywidualnej sytuacji, do Twojego indywidualnego stanu emocjonalnego, mentalnego, duchowego, życiowego i bieżących potrzeb.

Słowa, zdania – treść przekazu oraz intonacja, wibracja głosu, a także poza werbalna indukcja intencji i energii –  jest jako całość tworzone precyzyjnie w sposób,  żeby oddziaływało na Twoją podświadomość optymalnie i dawało najlepsze efekty w krótkim czasie.

Posłuchaj nagrania audio Ewy May
Czym jest oferta DLA CIEBIE.

 <więcej o ofercie LFT>

Tutaj fragment Audio DLA CIEBIE
Inwokacja “Postanawiam”

 <zamów audio DLA CIEBIE tutaj>

UWAGA!
  • Bardzo ważne  jest dobranie właściwych słów i zdań, intonacji oraz intencji poza werbalnej, indywidualnych kodów programowania podświadomości,  które działają SPECYFICZNIE  NA TWOJĄ PODŚWIADOMOŚĆ.
  • To ma wpływ na skuteczności programowania i aktywację upragnionej zmiany  DLA CIEBIE.
  • JESTEŚMY PODOBNI…ALE NIE JESTEŚMY TACY SAMI.
  • NIE WSZYSTKIE STANDARDOWE  INWOKACJE/AFIRMACJE PROGRAMOWANIA PODŚWIADOMOŚCI, ODDZIAŁUJĄ TAK SAMO NA KAŻDEGO.
  • Ludzie reagują w bardzo różny sposób na te same słowa, na te same afirmacje czy tę samą indukcję do podświadomości.
  • Mamy wpisane różne programy i przekonania do podświadomości, różne matryce przekonań.
  • Mamy różne osobowości, różne mentalności, różne traumy i różne doświadczenia wpisane w hologram pola życia, choć mogą wydawać się one podobne.
  • Np na jednego człowieka działa pozytywnie i skutecznie afirmacja:

“zarabiasz coraz więcej i więcej pieniędzy”.

Motywuje i pomaga jemu zarabiać więcej.

A na drugiego człowieka to nie działa, a nawet takie słowa irytują.

Może być bardziej skuteczne w tym przypadku dla niego/dla niej,  inwokować/afirmować  np:

“tworzysz każdego dnia coraz więcej okoliczności, dzięki którym zarabiasz coraz więcej

swoich własnych pieniędzy”.

  • Ewa zna sposoby, dzięki którym bada JAKIE SŁOWA/ JAKIE INWOKACJE są dla Twojej podświadomości optymalne i skuteczne dla aktywowania potrzebnej Tobie ZMIANY.
  • Moc tych nagrań jest udowodniona. Czytaj relacje po prawej.

 

JAK SIĘ PRZYGOTOWUJE INDYWIDUALNE NAGRANIE AUDIO DLA CIEBIE.

1. W pierwszym kroku wysyłasz emailem krótki opis zamówienia poprzez formularz <tutaj>,

albo na adres lftcoachingewamay@gmail.com

2. W drugim kroku Ewa przeprowadza z Tobą WYWIAD drogą email, za pomocą ankiety/pytań – pozwalający dowiedzieć się: CO jest twoim autentycznym problemem; CO pragniesz uzdrowić/zmienić; JAKIE są twoje standardowe przekonania, które dominują w Twojej podświadomości w różnych obszarach życia;  JAKIE są twoje pozytywne przekonania o Tobie; JAKIE są twoje standardowe programy sabotujące; JAKIE efekty zmiany ciebie interesują.

3. W trzecim kroku Ewa przygotowuje główne kody programowanie DLA CIEBIE: słowa, inwokacje działające na Twoją podświadomość. Następnie odbywa się ok 20 minutowe Twoje spotkanie bezpośrednie z Ewą – video lub tylko audio przez Skype lub  messengera,  podczas którego Ewa przeprowadza z Tobą TEST, żeby sprawdzić działanie przygotowanych DLA CIEBIE kodów programowania – słów – treści inwokacji. Celem testu jest, żeby sprawdzić czy tak dobrane kody działają skutecznie Dla Ciebie.  UWAGA! to jest TYLKO TEST treści inwokacji, a nie sesja terapii czy life coachingu. Takie spotkanie nie może przekroczyć 20 min. Jeśli potrzebujesz mieć sesje z Ewą to możesz ją zamówić<tutaj>

Jeśli są powody, dla których nie możesz spotkać się bezpośrednio przez Skype czy messengera dla TESTU inwokacji,  wtedy Ewa dokonuje sprawdzenia kodów Twojego indywidualnego programowania wahadłem radiestezyjnym. Opłata jest inna niż w przypadku spotkania bezpośredniego na żywo przez Skype czy messengera.

4. W czwartym kroku dokonujesz opłaty na podane konto bankowe i otrzymujesz link do pobrania Twojego gotowego nagrania audio razem z nagraniem praktyki wchodzenia w Stan Centrum (pomocne do osiągania efektów stosowania Twojego programowania), który jest dodany w ramach opłaty i korzystasz z tego już zawsze, dowolną ilość razy.

 

Opcje zamówienia i opłaty.

1.OPCJA zrealizowanego zamówienia nagrania audio  DLA CIEBIE (w tym jest nagranie praktyki  medytacyjnej Stan Centrum ok 10 min, plus Inwokacja pozytywnie programująca DLA CIEBIE ok 10 min- razem 20 min). W ramach opłaty: opracowanie treści programowania i Inwokacji specjalnie dla ciebie, osobiste spotkanie TESTOWE przez Skype lub messenger ok 20 min, wykonanie nagrania  = opłata razem 80 zł

2.OPCJA zrealizowanego zamówienia nagrania audio j.w. z wliczonym opracowaniem treści specjalnie dla ciebie, z TESTEM treści programowania wahadłem radiestezyjnym,  zamiast bezpośredniego spotkania Skype lub messenger – opłata 50 zł

 Nagranie Audio Dla Ciebie 

UWAGA!

 jeśli Twoje zamówienie obejmuje wiele różnych tematów- treści programowania i nagranie musi przekroczyć 10 min indywidualnego programowania wtedy opłaty ustala się indywidualnie.

ZAMÓW NAGRANIE <TUTAJ>

Jeśli formularz zamówienia nie zadziała, wyślij zamówienie nagrania DLA CIEBIE emailem

na adres: lftcoachingewamay@gmail.com

                                                                                 Osobista Inwokacja Mocy…dla każdego.

 

 

POSŁUCHAJ FREE  FRAGMENTÓW

Inwokacja NIECH SIĘ STANIE – świadomość Kim Jestem. 

 

ZMIANA jest dla Ciebie możliwa. Potrzebujesz jedynie umieć ją aktywować.  Słowa  Twojej inwokacji/ programowania DLA CIEBIE przyjdą do mnie poprzez serce, umysł, intuicję i z zasobów mojego doświadczenia. Będą one  tworzone tylko DLA CIEBIE, bowiem jesteś unikalną, jedyną w swoim rodzaju Istotą.

                                                                                                                                                                                                         EWA MAY