Ewa May jako trenerka, superwizorka i LFT Master Coach jest dla mnie INSPIRACJĄ. Jest ZROZUMIENIEM i WSŁUCHANIEM. I jest wspaniałą NAUCZYCIELKĄ.

Jest bardzo mądrą prowadzącą. Dedykuje nam maksimum swojego czasu, energii i zaangażowania.

Ewa May jako LFT Master Coach jest szczególnie uważna i potrafi motywować do działania. Jest wymagająca, ale po partnersku traktuje swoich studentów.

Jest dla mnie wzorem do naśladowania, jest kwintesencją szacunku, kompetencji i odpowiedzialności.

Jestem niewyobrażalnie wdzięczna Ewie May za LFT, za jakość życia, jaką reprezentuje, za nauczanie, inspirowanie do sięgania po więcej niż to możliwe, za mądre prowadzenie.

Renia

Stosuję różne praktyki antystresowe i na koncentrację umysłu, ale nigdy wcześniej nie odzyskałam

tak szybko spokoju i jasności myśli jak praktykując Stan Centrum.

Kasia

Przyszłam na to seminarium z bólem głowy, infekcją gardła, rozdygotana emocjonalnie. Już po pierwszej części obręcz z głowy zniknęła, czuję się lekko!

Barbara

Miałem przed sobą ważne spotkanie biznesowe, kiedy trafiłem na seminarium LFT. Byłem zdesperowany. Niepewność, strach, czy podołam, pośpiech. Żyłem i działałem za szybko. Byłem wyczerpany, udawałem, że jest OK, a miałem za mało efektów. Utraciłem równowagę. Stres i strach mnie przytłaczały.

Kiedy nauczyłem się wchodzić w Stan Centrum, moje życie się odmieniło. Z pozycji Centrum spokojnie

podejmuję ważne decyzje i one są trafione w dziesiątkę. Przestałem się śpieszyć, mam o wiele lepsze wyniki w biznesie. Dziękuję.

Mariusz

Zanim pojawiłam się na seminarium LFT, moje poczucie wartości była żadne. Nie potrafiłam się bronić przed dominującym partnerem, przed jego arogancją i agresją. A teraz… zupełna odmiana! Kiedy jestem w Stanie Centrum, nareszcie czuję się SOBĄ. Czuję spokój w sobie i wokół siebie. Czuję moją moc. Czuję się bezpieczna. Czuję się warta miłości. I teraz on mnie szanuje, jest czuły, pomocny… jakby był mężczyzną z innej bajki niż przedtem. Dziękuję za Stan Centrum.

Krystyna

Przez ponad 30 lat mojej przebogatej praktyki zawodowej terapeutycznej nie spotkałem się z tak zadziwiającą, aczkolwiek niezwykle skuteczną i szybką metodą naprawiania ludzkiej mentalności, emocjonalności, postawy życiowej, jaką jest LFT Life Coaching.

Zdecydowałem się na sesję indywidualną, wziąłem udział w warsztatach i kursie LFT Praktyk.

Ta metoda jest rewolucyjna pod każdym względem. To, co widziałem na własne oczy podczas sesji

treningowych i czego doświadczyłem na sobie, jest fenomenem w skali światowej, jeśli chodzi o przebieg,

szybkość transformacji i rezultaty.

Chylę czoło przed Ewą May, podziwiam jej wiedzę i profesjonalizm. LFT warte jest upowszechniania.

Wiktor