OPINIE

Home OPINIE

Tutaj znajdziecie opinie i relacje

uczestników webinarów LFT – Life Field Therapy

klientów sesji

studentów warsztatów

a także uczestników wykładów, inspiracji, medytacji

livestream-ów nadawanych przez facebook.

 

      

 

“…Przeszłam Ewo Twój kurs LFT online i jestem zachwycona jego skutecznością i głębią. Jestem dyplomowanym nauczycielem jogi, byłam na kursie medytacji, mindfullness, ho’ oponopono i stosuję je do dziś. Jednak medytacja pola stanu centrum i inne Twoje rady od razu weszły w rezonans z moim Ja. Twoja medytacja bardzo szybko wprowadza mnie w stan alfa, dodaje mi energii, pociesza. Wiele przeszłam i szukałam dróg by odnaleźć wewnętrzny spokój i szczęście. Podane wyżej metody bardzo mi pomogły i nadal uważam je za bardzo ważne i pomocne, ale wzbogacenie ich o LFT uważam za wielkie szczęście. ”  –  Jolanta. 

“…Ewa dziękuję za wczorajszą medytację. Zrobiłam ją na koniec dnia. Usnęłam później  spokojna jak dziecko..nareszcie!” – Dorota. 

“…Ewo, to wielkie szczęście, że trafiłam na ciebie na facebooku. Twoje inspiracje, medytacje i twój głos….dają mi spokój, siłę, pomagają przetrwać trudnby czas, dziękuję!” – Teresa. 

 

“….Ewo, nie wiem jak dziękować! Sesja z Tobą była przełompwa w moim życiu. Wreszcie odnalazłam siebie, poczułam się silna, moja depresja gdzieś uleciała i mam pomysły na życie. Oby to co, robisz dotarło do jak największej liczby ludzi. Dziękuje!” – Magda