KRÓTKA HISTORIA LFT

 

LFT – Life Field Therapy, znane wcześniej w Polsce jako Uzdrawianie w Hologramie Pola Życia (HPŻ), jako koncept holistycznego uzdrawiania, a potem life coachingu, zapoczątkowane zostało przez Ewę May ok roku 1999.
Od tamtej pory ta metoda przechodziła przez liczne transformacje, podobnie jak jej autorka i świat dookoła. Przez lata pracy z tą metodą, Ewa May obserwowała siebie, ludzi i ich problemy oraz sposoby radzenia sobie z nimi. Badała mechanizmy reagowania, przyczyny niepowodzeń i przyczyny sukcesów. Początkowo jako uzdrowicielka ( szczególne talenty Ewa wykazywała w pracy z bólem i traumą), a potem jako life coach i hipnoterapeutka, wsłuchiwała się w potrzeby ludzi i ich problemy, badała rezultaty technik uzdrawiania, life coachingu, NLP, modlitwy, medytacji, szamańskich rytuałów, prawa przyciągnia i różnych innych kluczy osobistej transformacji.
Z zebranych przez te lata doświadczeń osobistych i zawodowych, z pozyskanej wiedzy na ten temat , z nowatorskich praktyk i pomysłów “jak zrobić żeby…”, powstała metoda LFT – zawierająca holistyczne podejście do life coachingu i uzdrawiania. Traktuje człowieka wielowymiarowo. A do tego uwzględnia fakt, że żyjemy w świecie połączeń i wzajemnych wpływów.

Więcej o metodzie LFT  w filmiku na bocznym pasku , a ponadto na podstronach CZYM JEST LFT • HOLOGRAM POLA ŻYCIA  STAN CENTRUM   STAN ŚWIATŁA KLUCZE ZMIANY

Newsletter

Bądź na bieżąco

Otrzymuj powiadomienia z aktualnościami.

Stan Centrum/Stan Światła

Hologram Pola Życia