AKADEMIA LFT COACHINGU

ZAPRASZA NA

CYKLICZNE WEBINARIA live on-line

*LFT Coaching szkolenia *  Inspiracje-Medytacje live FB*

W przygotowaniu 2 kursy on-line:

 1.Odzyskiwanie Siebie wg LFT  2.LFT Praktyk

“Doskonałe wskazówki, super tematy, bardzo praktyczna wiedza – pomaga poprawić i zrozumieć życie.”

“Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że usłyszane dziś słowa, są jednymi z najważniejszych jakie usłyszałam w moim 35 letnim życiu…bezcenne! Ewo, dzięki Tobie dopełniła się moja wewnętrzna dojrzałość.”

“Kochana Ewo Twój głos jest jak balsam. Wiele lat temu gdy choroba nowotworowa pojawiła się na dłużej w moim życiu, Twoja książka i głos na płycie był ze mną i pomagał mi być w tym trudnym czasie. ♡♡♡ Dziękuję Ci z całego serca ♡♡♡

 

CYKLICZNE WEBINARIA live on-line

Free Inspiracje-Medytacje  live FB

 LFT Life Coaching – szkolenia

 

 

INSPIRACJE-MEDYTACJE live FB free

Cykl bezpłatnych spotkań medytacyjnych z inspiracją do przemyślenia i zaadoptowania w życiu. 

Prowadzone na żywo przez live stream na facebooku w co drugą niedzielę o godz 10.00 wg czasu PL w języku polskim

<link do logowania tutaj>

Te spotkania prowadzone przez Ewę May na żywo przez facebook, służą budowaniu wspólnej połączonej pozytywnej energii, indywidualnemu uzdrowieniu i oczyszczeniu, uspokojeniu umysłu, podwyższeniu świadomości, afirmowaniu pozytywnych treści i aktywowaniu pomyślnych okoliczności w życiu każdego z nas.  

Spotkania te, są również wprowadzeniem do tematów szkoleń webinarowych on-line. 

 

KIEDY

W 2-gą  i 4-tą niedzielę miesiąca –  transmisja godz 10.00  rano wg czasu polskiego.

Czas trwania 25 minut.  Wystarczy połączyć się w tym czasie przez: 

Odbiór transmisji na żywo i dostęp do nagrania

przez facebook https://www.facebook.com/ewa.may.5 – 

 

UWAGA! Jeśli nie możesz włączyć się na żywo w medytację w tym czasie, to możesz

później znaleźć nagranie na mojej tablicy na stronie facebooka

Lub na moim  kanale you tube:   < link tutaj >

 

BONUSY

Spokój umysłu, uwolnienie od stresu, pozytywna energia, oczyszczenie aury i pola życia, włączenie się w zjednoczone pole uzdrawiającej intencji, rozwój świadomości, dobry początek dnia, aktywacja pozytywnych okoliczności na przyszłość, dobroczynny wpływ na relacje osobiste.

♦♦♦

 

 LFT Life Coaching – szkolenia. 

KLUCZE OPTYMALNEJ ZMIANY. 

Cykl płatnych WEBINARÓW  szkoleniowych   on-line na żywo.

W programie 2 rodzaje spotkań:

1. Webinaria dla wszystkich – tematyka poświęcona poznawianiu i praktycznemu zastosowaniu Kluczy Optymalnej Zmiany – osobistej,  zawodowej i duchowej: budowanie poczucia wartości, uzyskiwanie stanu charyzmatycznego, efektywne rozwiązywanie problemów, strategie ustanawiania i realizacji celów, komunikacja -jak rozmawiać żyby słuchali, toksyczne związki, dokonywanie właściwych wyborów, kooperacja z Wyższym Planem, radzenie sobie z autosabotażem i blokadami życiowymi i wiele innych. 

2. Webinaria dla kobiet – tematyka poświęcona  toksycznym żeńskim programom (np: dawanie za dużo, wyręczanie), toksycznym związkom, odzyskiwaniu    siebie i poczucia wartości, karmicznym kontraktom z mężczyznami, komunikacji  niewerbalnej uzdrawiającej konflikt (jak rozmawiać żeby słuchali),   ponadto narzędzia do aktywowania osobistej ekspresji respektu i atrakcyjności, stanu decyzyjności i charyzmy, kreowania sukcesu i inne.              

> Dowiedz się więcej>

 

KIEDY: 

2 razy w miesiącu w niedzielę czas trwania 40/60 min. 

Uwaga! daty  emisji webinarów LFT są zapowiadane na facebooku Ewy May

https://www.facebook.com/ewa.may.5

 

INFORMACJE

Jeśli chcesz mieć informacje  na bieżąco:  dokładne dni, godziny i tematy webinarów płatnych, spotkań z Inspiracją-Medytacją i  inne wydarzenia, sugerujemy zapisać się na listę

subskrybentów newslettera WYDARZENIA LFT  <tutaj>

albo zaglądać na facebook – fanpage Ewy May

https://www.facebook.com/ewa.may.5

 

 

 

 

Hologram Pola Życia

Stan Światła - duchowy

Stan Centrum - życiowy

WEBINARIA LFT Coachingu i INSPIRACJE-MEDYTACJE

prowadzi na żywo live on-line, Ewa May autorka metody LFT Life Field Therapy, life/spiritual coach.

Spotkania są emitowane na żywo,  z domu Ewy May w zachodniej Australii- Perth nad oceanem Indyjskim (Ewa tam mieszka na stałe)  lub z pięknych zakątków buszu lub okolicznych plaż. Każde spotkanie odbywa się w czasie rzeczywistym dla każdego uczestnika spotkania.

Oprócz możliwości praktykowania na żywo z Ewą May Kluczy Optymalnej Zmiany  LFT, lub Medytacji z Inspiracją, takie webinaria są od razu rejestrowane i można z nich korzystać w dowolnym czasie.

  • Bezpłatne spotkania z Inspiracją- Medytacją można oglądać w archiwum na kanale you tube LFT:

https://www.youtube.com/channel/UCfU3sIT3NXFrMGAHx_853uQ?view_as=subscriber

  • Płatne webinaria szkoleniowe LFT, są dostępne w archiwum LFT i można mieć do nich dostęp po wykupieniu nagrania video (75 zł jedno webinarium/2 godz).

<Dowiedz się więcej >

SKRÓCONA FORMA
PRAKTYKI STANU CENTRUM
DLA TYCH, KTÓRZY NIE MAJĄ CZASU…

…to tylko 60 sekund, a efekty zadziwiające!

Fragment wywiadu z Ewą May na żywo w radiu TRÓJKA, przeprowadzonego przez Grażynę Dobroń.

Stosuję różne praktyki antystresowe i na koncentrację umysłu, ale nigdy wcześniej nie odzyskałam tak szybko spokoju i jasności myśli jak praktykując Stan Centrum. Dzięki tej praktyce i kluczom LFT komunikacji z ludźmi i ekspresji charyzmatycznej, odmieniła się moja sytuacja życiowa. Dostałam wymarzoną pracę w Brukseli i….poznałam wspaniałego chłopaka,  z którym wreszcie jestem szczęsliwa! LFT działa, dziękuję.

Kasia

Kiedy trafiłem na seminarium LFT, byłem zdesperowany. Niepewność, strach, czy podołam, pośpiech. Żyłem i działałem za szybko. Byłem wyczerpany, udawałem, że jest OK, i miałem za mało efektów. Kiedy nauczyłem się wchodzić w Stan Centrum, moje życie się odmieniło. Z pozycji Centrum spokojnie podejmuję ważne decyzje i są one trafione w dziesiątkę. Przestałem się śpieszyć, mam o wiele lepsze wyniki w biznesie. Dziękuję.

Mariusz

Pojawiłam się na webinarium LFT z bólem głowy, infekcją gardła, rozdygotana emocjonalnie. Już po pierwszej części obręcz z głowy zniknęła. Potem przyszło coraz więcej zrozumienia CO było przyczyną moich toksycznych związków, konfliktów, ciągłych rozstań i że…oni wcale ni są tacy źli, tylko że ja…nie umiałam się z nimi komunikować. Ewa uświadomiła mi, że on nie udźwignie pretensji. Dziś rozmawiam z moim partnerem inaczej, wspaniale się dogadujemy,  czuję się lekko!

Barbara

Zanim pojawiłam się na webinarium LFT, moje poczucie wartości była żadne. Nie potrafiłam się bronić przed dominującym partnerem, przed jego arogancją i agresją. A teraz… zupełna odmiana! Kiedy jestem w Stanie Centrum,  czuję się naprawdę charyzmatyczna, a partner i inni, respektują mnie jak nigdy dotąd. Nareszcie czuję się SOBĄ. Dziękuję!

Krystyna

 O WEBINARIACH

INFORMACJE O PROGRAMIE: Prowadząca – Ewa May LFT Master Coach.  Email: lftcoachingewamay@gmail.com
ZASADY UCZESTNICZENIA w bezpłatnym spotkaniu live przez facebook Inspiracje-Medytacje.
Każdy może uczestniczyć! A w wymianie, w ramach dobrej karmy, mile widziane będzie Twoje zaangażowanie w udostępnianie na facebooku i w inny sposób informacji o spotkaniach, o webinarach LFT, o innych wydarzeniach Ewy May. Inspirowanie ludzi swoimi relacjami z efektów osiąganych w wyniku medytacji i praktyk LFT.
Mile widziana będzie także dobrowolna wpłata na konto “dobra karma” jako wymiana z Ewą May za to co dostajesz.
UWAGA! Zachęcamy do przejrzenia filmików z medytacjami i webinariami na kanale you tube
i do zapoznania się ze stroną  https://lftcoaching.com/
Żeby mieć pojęcie czym jest LFT, czym jest praktyka mindfulness Stan Centrum, co to jest hologram pola życia HPŻ, kim jest Ewa May.
Pliki audio/video FREE,  dostępne są na tej stronie i tutaj <VIDEO> <AUDIO>
Konto bankowe -donacja <tutaj>
INFORMACJE PŁATNE WEBINARY
Szkolenia LFT z cyklu KLUCZE  OPTYMALNEJ ZMIANY LFT.
SZCZEGÓŁY płatnych webinarów czytaj <tutaj>
Program:
Zachęcamy do uczestniczenia w webinariach szkoleniowych LFT, które odbywają się w rytmie  dwa raz w miesiącu, w trzecią i czwartą niedzielę miesiąca.
Jest to program oparty na najlepszych narzędziach nowoczesnego life coachingu/hipnoterapii/transformacji w hologramie pola życia/programowania podświadomości/uzdrawiania duchowego.
Podczas kolejnych webinariów, sukcesywnie budujesz najlepszą charyzmatyczną wersję siebie, uczysz się komunikacji uzdrawiającej konflikt, poznajesz klucze uzdrawiania trudnych relacji, poznajesz metody uwalniania się od traumy i chronicznego bólu, dostajesz skuteczne narzędzia ustanawiania i realizacji celów, aktywacji sukcesu i inne jeszcze klucze LFT Life Coachingu.
Co jest bazą programu:
Bazą dla narzędzi LFT jest nowoczesny gatunek kreatywnej, uzdrawiającej praktyki z rodzaju „mindfulness” , która wg LFT nazwana jest Stanem Centrum – czyli Świadomość Optymalna, Charyzmatyczna oraz narzędzia LFT Coachingupozytywnej transformacji w hologramie pola życia. 
Co dzieje się podczas webinariów i potem:
Podczas webinarów praktykujemy skuteczne i sprawdzone przez tysiące ludzi, narzędzia pozytywnej, optymalnej transformacji wg metody LFT Life Coachingu. Rozwijamy umiejętności posługiwania się kluczami zmiany  w codziennym życiu. Ugruntowujemy stan Świadomości Charyzmatycznej. A to służy osiągania konkretnych, wymiernych rezultatów w codziennym życiu OD RAZU. 
Rezultaty: spokój wewnętrzny, spokój umysłu, równowaga emocjonalna, odwaga, asertywność, odzyskiwanie siebie, ustanowione optymalne charyzmatyczne JA, kreatywność, łatwość uczenia się i zapamiętywania, moc i decyzyjność, skuteczność i satysfakcja, zdrowe relacje, sukces, łatwość zarabiania pieniędzy, respekt otoczenia.
UWAGA!
Jeśli nie możesz uczestniczyć w webinarze szkoleniowym na żywo, możesz zamówić nagranie archiwalne video z takiego webinaru + materiały szkoleniowe PDF  – opłata 75 zł nagranie archiwalne/ ok 90 min. 
Możesz również zamawiać nagrania video- webinarów z poprzednich cyklów szkoleniowych. Opłata j.w.
Lista webinarów ponieżej.
OPŁATY nagrania video i audio – archiwum webinarów płatnych:
  • Ok 90 min nagrania archiwalnego video + materiały PDF75 zł.
  • Ok 30 min nagrania archiwalnego audio (np: inwokacje mocy) – 30 zł.
Zamawianie nagrań archiwalnych video z poprzednich webinarów:
<zamów tutaj>                <konto bankowe tutaj>
LISTA NAGRAŃ VIDEO archiwalnych z poprzednich cyklów szkoleniowych.
TEMATY webinariów z cyklu:
Aktywacja Optymalnej Wersji Siebie.
1 – Zmiana Optymalna cz 1 – czym jest, likwidowanie sabotażu, rozbieżne priorytety, wybór optymalnego priorytetu.
2 – Zmiana Optymalna cz 2 – ustanawianie czego pragnę a czego mam dość, likwidowanie sabotażu, aktywacja optymalnej wersji ciebie.
3 – Rezonansowe Kody Uzdrawiania – wibracja dźwięków, myśli, słów, intencji, projekcji, symboli, inwokacji. Rezonansowa moc.
4 – Kontrakty Karmiczne – wpływ na nasze życie teraz i na postawione cele.
5 – Urzeczywistnianie Intencji cz 1 – moc intencji, klucze kreacji, sposoby materializacji myśli, tworzenie słów mocy, programowanie podświadomości.
6 – Urzeczywistnianie Intencji cz 2 – moc intencji, klucze kreacji, sposoby materializacji myśli, tworzenie słów mocy, programowanie podświadomości.
7 – Inwokacje Mocy cz 1– zasady tworzenia inwokacji/afirmacji mocy; klucze dobierania indywidualnych słów mocy, które działają na Ciebie; jak inwokować żeby się spełniało. cz 2 – zasady tworzenia inwokacji/afirmacji mocy; klucze dobierania indywidualnych słów mocy, które działają na Ciebie; jak inwokować żeby się spełniało. Jak uzyskać nagranie: Wybierz temat webinarium z LISTY.
Wybierz opcję  video – podaj tutuł nagrania.
Albo zamów przez email: lftcoachingewamay@gmail.com
LISTA NAGRAŃ AUDIO archiwalnych. 
– TWORZENIE INWOKACJI MOCY “niech się stanie aktywacja mojej siły, kreatywności, prosperowania”
– ODKRYWANIE I ODZYSKIWANIE SIEBIE “kim naprawdę Jestem”.
 OPŁATY: 
KONTO BANKOWE W PLN: Ewa Kowala-May
BZWBK SA nr konta: 54 1090 1841 0000 0001 0364 0493
KONTO BANKOWE W EUR Ewa Kowala-May,
BZWBK SA nr konta: PL91 1090 1841 0000 0001 0210 6063 kod SWIFT (BIC code): WBKPPLPP