LFT SPIRITUAL COACHING

Uzdrawianie Duchowe w hologramie pola życia wzbogacone technikami LFT life coachingowymi

Dla osób pragnących poznać narzędzia LFT sięgające poza LFT Life Coaching, uzdrowić siebie i swoje życie duchowymi metodami, podnieść osobistą świadomość duchową.

W metodyce LFT Spiritual Coachingu, Ewa May          proponuje praktyki duchowe, ćwiczenia oddechowe i medytacje, które podnoszą życiową i duchową świadomość oraz energię pola życia do poziomu pozwalającego na funkcjonowanie na codzień w wyższej świadomości duchowej ( mindfulness state gdy wyższa jaźń prowadzi), w wysokiej energii życiowej.

EFEKTY

Umysł i pole energii się oczyszcza, harmonizuje. Pojawia się samoistne zrozumienie zjawisk i sytuacji (dlaczego tak się dzieje), a mentalne i emocjonalne przebywanie poza wymiarami strachu i stresu, pozwala jednocześnie na ądre i rozważne, skuteczne i kreatywne reagowanie na sytuacje.

W tzw Stanie Światła, doświadcza się wewnętrznego, głębokiego spokoju “mimo wszystko”, zrozumienia, wybaczenia, odpuszczenia, uzdrawiają się konflikty, a przy tym otoczenie reaguje z respektem, miłością i staje się pomocne.

Osoba w Stanie Światła roztacza wokół aurę charyzmatyczną, posługuje się mądrością serca, jest w stanie obserwatora.

Jest to niezwykle uzdrawiający, charyzmatyczny i relaksujący –  STAN ŚWIATŁA.

CZYM JEST STAN ŚWIATŁA.

Dzięki wypracowanym przez Ewę May praktykom LFT, STAN ŚWIATŁA
jest możliwy do osiągnięcia choćby na chwilę przez zwykłego, pracującego
człowieka, w wyniku odpowiedniego treningu, ale bez konieczności praktykowania
przez wiele lat technik zen, czy innych podobnych. I ta chwila wystarczy do dokonania
głębokiej transformacji czy uzdrowienia.

Jest to stan zbliżony do stanu medytacyjnego, tzw. „samadhi”, głęboko spokojnego i zbalansowanego emocjonalnie osiąganego przez joginów, gdy umysł jest całkowicie skoncentrowany na… niczym.

A praktyka oddechowa i praktyka uważności jaka temu towarzyszy, wychodzi poza fokusowanie się na podmiocie uwagi. W LFT nazywa się to Stan ŚWIATŁA – Stan NIC.

Fale mózgowe oscylują w częstotliwościach Theta, ciało jest niezwykle zrelaksowane, oddech bardzo pogłębiony i spowolniony, umysł całkowicie spokojny, otwarty i przestrzenny. Intuicja, empatia, wgląd w rzeczywistość – w to co widać i to czego nie widać… bardzo wyostrzona. Jednocześnie osoba jest w stanie rozmawiać, reagować na pytania, bardzo kreatywnie rozwiązywać różnorodne kwestie, tworzyć.

CHARAKTERYSTYKA OSOBY W STANIE ŚWIATŁA.

Każdy rodzaj ekspresji osoby w Stanie Światła jest bardzo wysokiej jakości i unikalny. Cechuje to manifestacja niezwykłych talentów ( np. poetyckiego formułowania myśli, mądrości ponadczasowej, eksplozja malarskiego talentu, odkrywcze pomysły, niezwykłe projekty, zdolności pamięciowe i kojarzenia, zdolności paranormalne, inne) oraz …nie występuje wtedy strach i ból, pomimo uwrażliwienia na bodźce i wysoki próg odbiorczości informacji spoza spektrum postrzegania zwykłego stanu umysłu.

Nazywa się to czasami „stanem geniusza”.

W LFT nazywamy to Stanem Światła, bowiem towarzyszy temu wysoka wibracja pola energii i ekspresja świadomości duchowej, które to pole energii światła nawet można sfotografować (fotografie kirlianowskie).

Takiego stanu doświadczają zazwyczaj jogini, czy mnichowie buddyjscy w wyniku specyficznych, zaawansowanych praktyk.

Ale takiego stanu mogą doświadczyć przez chwilę zwykli ludzie: studenci, singielki matki, nauczyciele, pracownicy korporacji, sprzedawca w sklepie… gdy praktykują Stan Światła wytrenowany podczas sesji LFT Spiritual Coachingu.

CO DZIEJE SIĘ W STANIE ŚWIATŁA.

W Stanie Światła umysł do niczego nie dąży, ego niczego nie oczekuje i nie fokusuje się na żadnym celu, niczego nie pragnie w takim momencie. Oddech jest bardzo wolny, ciało zrelaksowane choć w pozycji prostej siedzącej (może być na krześle), częstotliwości mózgu theta albo głębiej. Człowiek doświadcza stanu najgłębszego spokoju, osobistej pełni i jedności ze wszechświatem w chwili TU i TERAZ, w NIC.

Wtedy resetuje się stres, strach, chaos, pośpiech… i gdy człowiek wychodzi z takiej medytacji jest niezwykle odświeżony, całkowicie spokojny, organizm zregenerowany, a umysł działa jeszcze sprawniej i jest o wiele więcej energii do działania.

Gdy osoba zaczyna dzień od wchodzenia w Stan Centrum, a potem w Stan Światła, to koordynowanie wielu obszarów życia osobistego i zawodowego w ogóle nie sprawia trudności. Stres nie istnieje, a jeżeli się pojawia, to tylko na chwilę. Zostaje zauważony i zastąpiony Stanem Centrum – Stanem Światła.

A do tego wysoka empatia, zrozumienie i pozytywne światło emanujące z człowieka, pozwala na samoistne uzdrawianie i porządkowanie relacji z ludźmi.

REZULTATY

Dzięki stosowaniu praktyki Stanu Centrum, potem Stanu Światła min. raz dziennie i osiąganiu stanu NIC choćby przez kilkanaście sekund, uzdrawia się system nerwowy, porządkuje umysł, uzdrawia się i regeneruje organizm, podnosi się poziom zrozumienia mechanizmów rzeczywistości, aktywują się niezwykłe osobiste potencjały i kreatywność, wzrasta zdolność do koncentracji i konstruktywnego funkcjonowania w sytuacjach problematycznych, znika stres, buduje się niezwykle pozytywna, a zarazem asertywna postawa względem otaczającego świata, uzdrawiają się relacje z otoczeniem, a sukcesy….osiągane są nie na drodze walki czy konkurencji, ale synergii, win-win plus i najwyższego dobra dla wszystkich uczestniczących.

Urzeczywistniają się te cele i priorytety, które są zgodne z zasadą najwyższego dobra i dzieją się w synchronii czasu i okoliczności.

Dlaczego tak właśnie się dzieje? O tym więcej na webinariach: „Stan Światła w żywym życiu” i na sesjach LFT Spiritual Coachingu

TUTAJ <informacja o opłatach >

Te same stawki obowiązują za sesje LFT Life Coachingu i LFT Spiritual Coachingu.

SESJE LFT COACHING

Zapisz się

 Rozpocznij zmiany w swoim życiu.

Zapisz się na Sesje LFT Spiritual Coachingu na żywo przez Skype

Zapisz się na webinarium "Stan Światła w żywym życiu" i podobne webinaria na żywo on-line