Akademia LFT Coachingu.

LFT Personal Empowerment Coaching Academy

Metoda LFT Life Field Therapy –  została uznana przez IICT – International Institute of Complementary Therapists jako terapia komplementarna na równi z psychoterapią, metodą Gestalt, NLP i innymi metodami.

Firma coachingowa Ewy May LFT Personal Empowerment Coaching Academy posiada certyfikat  Approved Training Provider.

Siedziba firmy mieści się w zachodniej Australii.

Ewa May założyła Akademię LFT Coachingu w roku 2013, w wyniku dużego zainteresowania studiowaniem tej metody i używania jej przez profesjonalistów.

 

UWAGA!
Aktualnie działania Akademii LFT są zawieszone.
Kursy licencjonowane będą wznowione od września 2024.

 

W ramach Akademii LFT Coachingu prowadzone będą:
  • Kurs dyplomowy LFT online, 3 moduły miesięczne dla LFT Praktyków dla własnego rozwoju (poziom I-II-III). <Więcej >
  • Szkolenie Licencyjne – 12 miesięcy, dla LFT Life Coachy Praktyków– uprawniający do prowadzenia publicznych sesji z klientami wg metodyki LFT.  Jest to 4 etapowy program rozłożony w czasie- 3 miesiące każdy moduł. I- moduł w obrębie 3 miesięcy zawiera szkolenie LFT Praktyk “dla osobistego rozwoju” II-III-IV moduł, to właściwy staż licencyjny: szkolenia ZOOM i przez korespondencję email, przygotowujące do prowadzenia sesji LFT. Bezpośredni trening licencyjny prowadzenia sesji wg metodyki LFT, czyli staż treningowy z wybranym klientem, pod superwizją Ewy May odbywać się będzie w module IV. <Więcej>
  • UWAGA! Program stażowy licencyjny dla LFT Life Coachy Praktyków pod superwizją Ewy May, zostanie uruchomiony gdy zebrana zostanie grupa min 4 osoby potencjalnych uczestników, spełniających wymagane kryteria, które ukończyły moduł I – LFT Praktyk na potrzeby własnego rozwoju.
  • Osoby które zdecydują się zrobić licencję LFT Life Coach Praktyk w przyszłości, proszone są o uczestniczenie w etapie pierwszym tego szkolenia „dla osobistego rozwoju”, żeby przygotować się do etapu stażu licencyjnego oraz do uczestniczenia w webinariach LFT i sesjach indywidualnych.
  • Cykliczne Webinaria LFT online live przez ZOOM. <Więcej ><Więcej >
  • Sesje indywidualne LFT Coachingu. <Więcej >

Kontakt, informacje programowe i zapisy  <tutaj>