Wydarzenia On-line

*Sesje LFT life/spiritual coachingu

Dowiedz się więcej

*Free Webinaria – praktyka Stanu Centrum

Dowiedz się więcej

*Webinaria  – Klucze Zmiany wg. LFT

Dowiedz się więcej

*Webinaria  Dla Kobiet

Dowiedz się więcej

*Kursy on-line LFT Praktyk

Dowiedz się więcej

Prowadzący – Ewa May LFT MasterCoach

Warsztaty latem w Polsce

TEMAT: ODZYSKIWANIE SIEBIE

<Więcej tutaj >

 

WEBINARIA 2 razy w miesiącu

z  kluczami LFT Life Coachingu i  praktyką Stanu Centrum

prowadzone przez Ewę May LFT Master Coach.

<Więcej tutaj >

SESJE LFT COACHING

Zapisz się

Relacje

Ewo, od wczoraj wszystko mi się udaje. Te 3 dni spędzone z Tobą na warsztatach LFT dały mi tyle dobrego dla mojego życia, że słów brakuje żeby Ci podziękować.

Bożena

LFT jest genialne. Moją jedyną motywacją do LFT była odbudowa zdrowia. Mam lepszą pamięć, jestem wyleczony z migotania przedsionków, wyleczony z cukrzycy. Zanurzyłem się w zdrowe życie. Wróciłem do jazdy samochodem. Wróciłem do intensywnego sportu (karate).

Wiktor

Tak wiele poznałem technik asertywności, uzdrawiania, podnoszenia świadomości… ale dopiero Stan Centrum mnie ugruntował, przyprowadził do tego kim jestem naprawdę,
o czym zawsze czułem, że we mnie jest. Dostałem skrzydeł, poczucie, sensu, odwagę…
i niesamowite jest to, jak ludzie teraz na mnie pozytywnie reagują… ci sami, a inaczej. Jakbym był nowym człowiekiem. Jestem nowym człowiekiem. Dziękuję.

Grzegorz

Ewo, w efekcie stosowania kluczy LFT, udało mi się poprowadzić seminaria biznesowe na bardzo dobrym poziomie, w Stanie Centrum. Dostałem wspaniały feedback.  W rozmowach biznesowych, przebywając znowu w Stanie Centrum, udało mi się zachęcić wybraną firmę do współpracy wyłącznie z nami.

A żona po miesiącach konfliktów, powiedziała mi że powinniśmy być dla siebie przyjaciółmi, zaskoczyła mnie pozytywnie ta propozycja. Nauczyłaś mnie wsłuchiwać się w drugiego człowieka, zamiast argumentować czy perswadować, co daje wspaniałe efekty zarówno w moim biznesie jak i w domu.

Rafał