AKADEMIA LFT COACHINGU

ZAPRASZA NA

„Doskonałe wskazówki, super tematy, bardzo praktyczna wiedza – pomaga poprawić i zrozumieć życie.”

„Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że usłyszane dziś słowa, są jednymi z najważniejszych jakie usłyszałam w moim 35 letnim życiu…bezcenne! Ewo, dzięki Tobie dopełniła się moja wewnętrzna dojrzałość.”

 

CYKLICZNE WEBINARIA LFT

Cykl bezpłatnych WEBINARÓW medytacyjnych – wprowadzenie do tematu szkoleń webinarowych + praktyka medytacyjna Stan Centrum.

KIEDY: 

w każdą 3-ecią środę w miesiącu –  godz 18.00 -19.00 wg czasu polskiego

plus konkurs z nagrodami na zakończenie.

 

Cykl płatnych WEBINARÓW  szkoleniowych – Klucze Zmiany LFT Life Coachingu. 

W tym

WEBINARIA TYLKO DLA KOBIET – tematyka poświęcona toksycznym związkom, karmicznym kontraktom, komunikacji – jak rozmawiać żeby słuchali,  jak zrobić żeby respektowali, odzyskiwanie siebie, budowanie poczucia wartości i decyzyjności, kreowanie sukcesu i inne. 

 

KIEDY: 

w ostatnią niedzielę miesiąca – godz 12.00 -14.00 wg czasu polskiego

> Dowiedz się więcej>

 

Żeby znać dokładne dni i godziny webinarów bezpłatnych i innych wydarzeń,

sugerujemy zapisać się na listę

subskrybentów newslettera WYDARZENIA LFT  <tutaj>

Hologram Pola Życia

Stan Światła - duchowy

Stan Centrum - życiowy

WEBINARIA PROWADZI Ewa May autorka metody LFT, life/spiritual coach.

Wydarzenie jest emitowane na żywo z domu Ewy May w Australii (tam mieszka na stałe), w czasie rzeczywistym dla każdego uczestnika spotkania. Oprócz możliwości praktykowania na żywo z Ewą May Kluczy LFT, takie webinaria są również rejestrowane i można je oglądać po wykupieniu nagrania video (75 zł jedno webinarium/2 godz). <Dowiedz się więcej >

SKRÓCONA FORMA
PRAKTYKI STANU CENTRUM
DLA TYCH, KTÓRZY NIE MAJĄ CZASU…

…to tylko 60 sekund, a efekty zadziwiające!

Fragment wywiadu z Ewą May na żywo w radiu TRÓJKA, przeprowadzonego przez Grażynę Dobroń.

Stosuję różne praktyki antystresowe i na koncentrację umysłu, ale nigdy wcześniej nie odzyskałam tak szybko spokoju i jasności myśli jak praktykując Stan Centrum. Dzięki tej praktyce i kluczom LFT komunikacji z ludźmi i ekspresji charyzmatycznej, odmieniła się moja sytuacja życiowa. Dostałam wymarzoną pracę w Brukseli i….poznałam wspaniałego chłopaka,  z którym wreszcie jestem szczęsliwa! LFT działa, dziękuję.

Kasia

Kiedy trafiłem na seminarium LFT, byłem zdesperowany. Niepewność, strach, czy podołam, pośpiech. Żyłem i działałem za szybko. Byłem wyczerpany, udawałem, że jest OK, i miałem za mało efektów. Kiedy nauczyłem się wchodzić w Stan Centrum, moje życie się odmieniło. Z pozycji Centrum spokojnie podejmuję ważne decyzje i są one trafione w dziesiątkę. Przestałem się śpieszyć, mam o wiele lepsze wyniki w biznesie. Dziękuję.

Mariusz

Pojawiłam się na webinarium LFT z bólem głowy, infekcją gardła, rozdygotana emocjonalnie. Już po pierwszej części obręcz z głowy zniknęła. Potem przyszło coraz więcej zrozumienia CO było przyczyną moich toksycznych związków, konfliktów, ciągłych rozstań i że…oni wcale ni są tacy źli, tylko że ja…nie umiałam się z nimi komunikować. Ewa uświadomiła mi, że on nie udźwignie pretensji. Dziś rozmawiam z moim partnerem inaczej, wspaniale się dogadujemy,  czuję się lekko!

Barbara

Zanim pojawiłam się na webinarium LFT, moje poczucie wartości była żadne. Nie potrafiłam się bronić przed dominującym partnerem, przed jego arogancją i agresją. A teraz… zupełna odmiana! Kiedy jestem w Stanie Centrum,  czuję się naprawdę charyzmatyczna, a partner i inni, respektują mnie jak nigdy dotąd. Nareszcie czuję się SOBĄ. Dziękuję!

Krystyna

 O WEBINARIACH LFT

INFORMACJE O PROGRAMIE: Prowadząca – Ewa May LFT Master Coach.
ZASADY UCZESTNICZENIA w bezpłatnym webinarze.
Każdy może uczestniczyć bezpłatnie. A w wymianie mile widziane będzie Twoje zaangażowanie w udostępnianie na facebooku i w inny sposób informacji o webinariach LFT, o praktyce Stanu Centrum, inspirowanie ludzi swoimi relacjami z efektów osiąganych w wyniku praktyk LFT.
Mile widziana będzie także dobrowolna wpłata na konto „dobra karma” jako wymiana z Ewą May i organizatorami, za to co dostajesz (wiedza, klucze dla optymalizacji życia, zdrowia i relacji, motywująca energia).
UWAGA! Każdy kto chce wziąć udział we free webinarium jest zachęcany do przygotowania się do praktyki Stanu Centrum, jaką prowadzi Ewa May podczas spotkania on-line. Info czym jest Stan Centrum, czym jest HPŻ.
Pliki audio/video free dostępne są na tej stronie i tutaj <VIDEO> <AUDIO>
Konto bankowe -donacja <tutaj>
INFORMACJE PŁATNE WEBINARY
Szkolenia LFT z cyklu KLUCZE ZMIANY LFT.
SZCZEGÓŁY płatnych webinarów czytaj <tutaj>
Program:
Zachęcamy do uczestniczenia regularnie w webinariach szkoleniowych LFT, w rytmie jeden raz w miesiącu.
Jest to program oparty na najlepszych narzędziach nowoczesnego life coachingu/hipnoterapii/transformacji w hologramie pola życia/programowania podświadomości/uzdrawiania duchowego.
Podczas kolejnych webinariów, sukcesywnie budujesz najlepszą charyzmatyczną wersję siebie, uczysz się komunikacji uzdrawiającej konflikt, poznajesz klucze uzdrawiania trudnych relacji, poznajesz metody uwalniania się od traumy i chronicznego bólu, dostajesz skuteczne narzędzia ustanawiania i realizacji celów, aktywacji sukcesu i inne jeszcze klucze LFT Life Coachingu.
Co jest bazą programu:
Bazą dla narzędzi LFT jest nowoczesny gatunek kreatywnej, uzdrawiającej praktyki z rodzaju „mindfulness” , która wg LFT nazwana jest Stanem Centrum – czyli Świadomością Optymalną, Charyzmatyczną oraz narzędzia LFT pozytywnej transformacji w hologramie pola życia. 
Co dzieje się podczas webinariów:
Podczas webinarów praktykujemy skuteczne i sprawdzone przez tysiące ludzi, narzędzia pozytywnej, optymalnej transformacji wg metody LFT Life Coachingu. Rozwijamy umiejętności posługiwania się kluczami zmiany  w codziennym życiu. Ugruntowujemy stan Świadomości Charyzmatycznej. 
Rezultaty: spokój wewnętrzny, spokój umysłu, równowaga emocjonalna, odwaga, asertywność, odzyskiwanie siebie, ustanowione optymalne charyzmatyczne JA, kreatywność, łatwość uczenia się i zapamiętywania, moc i decyzyjność, skuteczność i satysfakcja, zdrowe relacje, sukces, łatwość zarabiania pieniędzy, respekt otoczenia.
UWAGA!
Jeśli nie możesz uczestniczyć w webinarze na żywo, możesz zamówić nagranie video z webinaru szkoleniowego, razem z materiałami szkoleniowymi PDF  – opłata 75 zł.
Albo wybrane nagranie audio lub video – z poprzednich, archiwalnych webinariów płatnych.
Informacje o tematach nagrań archiwalnych webinarów znajdziesz poniżej.
OPŁATY nagrania archiwalne szkoleń płatnych:
  • Ok 30 min nagrania archiwalnego audio (inwokacje mocy) – 30 zł.
  • Ok 90 min nagrania archiwalnego video75 zł.
Zamawianie nagrań video z poprzednich webinarów: <zamów tutaj> <konto bankowe tutaj>
LISTA NAGRAŃ AUDIO archiwalnych – do kupienia. 
– TWORZENIE INTENCJI, INWOKACJI MOCY „niech się stanie aktywacja mojej siły, kreatywności, prosperowania”
– ODKRYWANIE I ODZYSKIWANIE SIEBIE „kim naprawdę Jestem”.
LISTA NAGRAŃ VIDEO archiwalnych – do kupienia. 
TEMATY webinariów z cyklu:
Aktywacja Optymalnej Wersji Siebie.
1 – Zmiana Optymalna cz 1 – czym jest, likwidowanie sabotażu, rozbieżne priorytety, wybór optymalnego priorytetu.
2 – Zmiana Optymalna cz 2 – ustanawianie czego pragnę a czego mam dość, likwidowanie sabotażu, aktywacja optymalnej wersji ciebie.
3 – Rezonansowe Kody Uzdrawiania – wibracja dźwięków, myśli, słów, intencji, projekcji, symboli, inwokacji. Rezonansowa moc.
4 – Kontrakty Karmiczne – wpływ na nasze życie teraz i na postawione cele.
5 – Urzeczywistnianie Intencji cz 1 – moc intencji, klucze kreacji, sposoby materializacji myśli, tworzenie słów mocy, programowanie podświadomości.
6 – Urzeczywistnianie Intencji cz 2 – moc intencji, klucze kreacji, sposoby materializacji myśli, tworzenie słów mocy, programowanie podświadomości.
7 – Inwokacje Mocy cz 1– zasady tworzenia inwokacji/afirmacji mocy; klucze dobierania indywidualnych słów mocy, które działają na Ciebie; jak inwokować żeby się spełniało. cz 2 – zasady tworzenia inwokacji/afirmacji mocy; klucze dobierania indywidualnych słów mocy, które działają na Ciebie; jak inwokować żeby się spełniało. Jak uzyskać nagranie: Wybierz temat webinarium z LISTY.
Wybierz opcję audio lub video – podaj tutuł nagrania.
Albo zamów przez email: lftcoachingewamay@gmail.com
KONTO BANKOWE W PLN: Ewa Kowala-May
BZWBK SA nr konta: 54 1090 1841 0000 0001 0364 0493
KONTO BANKOWE W EUR Ewa Kowala-May,
BZWBK SA nr konta: PL91 1090 1841 0000 0001 0210 6063 kod SWIFT (BIC code): WBKPPLPP