Pakiet webinarów szkoleniowych

KLUCZE ZMIANY LFT

Cykl szkoleń Akademii LFT Coachingu

początek 11 październik 2017 – zakończenie 11 marzec 2018

„Doskonałe wskazówki, super tematy, bardzo praktyczna wiedza – pomaga poprawić i zrozumieć życie.”

„Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że usłyszane dziś słowa, są jednymi z najważniejszych jakie usłyszałam w moim 35 letnim życiu…bezcenne! Ewo, dzięki Tobie dopełniła się moja wewnętrzna dojrzałość.”

Zapraszamy na Cykliczne Szkolenia Webinarowe LFT on-line,  w rytmie jeden raz w miesiącu przez 6 kolejnych miesięcy, w drugą niedzielę miesiąca. Ten program pomaga rozwijać umiejętności posługiwania się niezwykle efektywnymi kluczami zmiany – life/spiritual coachingu LFT. Co to daje? Odzyskiwanie siebie w pełni mocy i charyzmy, spokój wewnętrzny, odwaga, decyzyjność, skuteczność i satysfakcja, naprawa relacji, uzdrawianie konfliktu, kreowanie i realizacja celów,  strategie pozytywnego wpływu, ścieżka przeznaczenia,  kody liczbowe kwantowego uzdrawiania i inne. Każde szkolenie jest poparte praktykowaniem nowoczesnego gatunku kreatywnej, uzdrawiającej medytacji z rodzaju „mindfulness” , która wg metodyki LFT nazwana jest Stan Centrum – czyli Świadomość Charyzmatyczna. Jest to podstawowe narzędzie do pozytywnej transformacji życiowej i duchowej wg LFT.

Warunkiem uczestniczenia w spotkaniu na żywo on-line jest zgłoszenie się do admina webinarów i uzyskanie linku do pokoju webinarowego.

Kliknij na link tutaj, żeby uzyskać przekierowanie do organizatora webinarów i do zapisów  http://www.wydarzenia.mindbodyspirit.pl/ewa-may-szkolenie/

Na końcu tej podstrony opcje szkoleń webinarowych i opłaty. 

CEL CYKLU WEBINAROWEGO:

Nowy cykl webinarów LFT, rozpoczynający się od października 2017, to cykl 6-ciu comiesięcznych spotkań. Ma na celu aktywację Świadomości CENTRUM, Świadomości Charyzmatycznej w codziennym życiu.

W wyniku tego osiąganie optymalnych efektów w obszarze transformacji osobistej, zawodowej, w relacjach i zdrowiu, w realizacji celów i sukcesu, w zarabianiu pieniędzy w sposób wymarzony i w rozwoju duchowym także. Poprzez cykliczną pracę w grupie webinarowej pod kierunkiem Ewy May (LFT Master Coach) i poprzez regularne praktykowanie coraz to nowych kluczy życia metody LFT, rozwijają się umiejętności optymalnej i zdrowej postawy mentalnej, emocjonalnej, życiowej i duchowej potrzebne do realizacji sukcesu i samospełnienia.

Jest możliwe w kilka miesięcy, a nawet kilka tygodni dokonać gigantycznej, pozytywnej transformacji o jakiej marzyło się od dawna.

TEMATY

W każdym odcinku webinarowym przerabiamy inne tematy, kolejne z 6-ciu podanych poniżej kluczy rozwoju osobistego wg. metodyki LFT i sposobów optymalnego uzdrawiania. Płatny webinar -szkolenie LFT, ma na celu rozwijanie i ugruntowanie Stanu Świadomości Charyzmatycznej i jej pozytywnych efektów w przemianie osobistej w codziennym życiu oraz wykształcenie umiejętności stosowania narzędzi optymalnej transformacji każdego dnia.

Odcinek 1 – 10 październik 2017: JAK BYĆ SOBĄ W PEŁNI SWOJEJ MOCY.

Aktywacja optymalnej, charyzmatycznej wersji siebie. Jak stać się Sobą w pełni mocy i takim pozostać. Jak nie ulegać wpływom. Jak stawiać granice i doświadczać respektu otoczenia.

Odcinek 2 – 12 listopad 2017: SKUTECZNA REALIZACJA CELÓW.

Ustalanie celów -priorytetów. Jak zrobić, żeby działać skutecznie i z mocą realizować swoje cele. Jak skutecznie rozpoznawać i likwidować własny auto-sabotaż oraz blokady życiowe pochodzące z zewnątrz. Inwokacje Mocy – urzeczywistnienia celów.

Odcinek 3 – 10 grudzień 2017: TWORZENIE INWOKACJI MOCY.

Słowa mocy, afirmacje, programowanie podświadomości – zasady tworzenia. Jak formułować cele i priorytety, żeby generować sprzyjające okoliczności do ich spełnienia. Sposoby manifestacji intencji i projekcji w realu.

Odcinek 4 – 14 styczeń 2018: PRZEZNACZENIE, A ŚCIEŻKA LOSU.

Jak się dowiedzieć CO jest moją autentyczną ścieżką życia/przeznaczenia, a co wpływa na moje wybory. Jak pozbywać się strachu i wątpliwości, odważnie podejmować decyzje i dobrze wybierać.

Odcinek 5 – 11 luty 2018: KOMUNIKACJA UZDRAWIAJĄCA KONFLIKT.

Jak się komunikować w trudnych relacjach, uzdrawiać konflikt i generować przyjazną kooperację. Nie ma trudnych ludzi, jest tylko brak zrozumienia, wysłuchania i respektu. Cuda komunikacji niewerbalnej wg LFT.

Odcinek 6 – 11 marzec 2018: NATYCHMIASTOWE UZDRAWIANIE BÓLU I TRAUMY.

Uzdrawianie bólu i traumy kodami znaczeniowymi i liczbowymi. Jak rozpoznawać przyczyny traumy i chronicznego bólu – ukrytą historię, jak rozmawiać z bólem i traumą oraz jak usuwać tego skutki natychmiast.

CENY WEBINARÓW – OPŁATY  Opłata 1 – 95 zł

Uczestniczenie w jednym płatnym szkoleniu online na żywo 2 godziny.

W opłacie zawiera się: nagranie video ze spotkania, materiały w formie PDF do szkolenia, Certyfikat Uczestniczenia w webinarze w formie PDF wydany przez Akademię LFT (dostępne online na platformie szkoleniowej LFT). Na koniec cyklu wydawane będą DYPLOMY Akademii LFT, zaświadczające o ukończeniu całego cyklu szkolenia „Klucze Zmiany LFT”.

 

PAKIETY
Opłata 2 –   399 zł
Jeśli osoba wykupi jednorazowo uczestnictwo w

    • 6-ciu webinarach płatnych – wtedy zniżka 30% – zamiast opłaty 570Opłata 3 –     342 zł

 Jeśli osoba wykupi jednorazowo uczestnictwo w

  • 6-ciu webinarach płatnych z dodatkowym bonusem 10% za udział we free webinarze poprzedzającym płatny webinar.

 

      

Opłata 475 zł

Jeśli osoba chce wykupić tylko nagranie video z jednego webinaru szkoleniowe.

 

UWAGA!

Dla osób, które włączą się w program po rozpoczęciu cyklu ( np. od drugiego webinaru niedzielnego), a chcą mieć zaliczoną całość programu 6-ciu szkoleń, proponujemy wykupienie nagrań video „brakujących” webinarów. Opłata za całość szkolenia 6 odcinków pozostaje wtedy bez zmian:

399 zł

Dla osób uczestniczących w webinarach bezpłatnych, poprzedzających szkolenia płatne, dodatkowe BONUSY, czyli dodatkowe 10% zniżki na najbliższy webinar płatny.

CERTYFIKATY/DYPLOMY – ZAKOŃCZENIE SZKOLENIA

   

ZAMÓWIENIA – opłaty za Certyfikaty Uczestniczenia i Dyplomy Akademii LFT, wersja polska i angielska.

OPCJE.

  1. Wszystkie certyfikaty w JĘZYKU POLSKIM uczestnictwa w poszczególnych odcinkach szkolenia w formie PDF ( szt 6), jak również końcowy  zbiorczy Dyplom Akademii LFT (szt 1) – są /będą do pobrania on-line z panelu LFT –

są BEZPŁATNE, wliczone w opłatę szkolenia.

 

  1. Te same certyfikaty PDF i Dyplom końcowy w JĘZYKU POLSKIM, jeśli chcesz mieć je przeze mnie wydrukowane, oryginalnie podpisane i wysłane w formie papierowej z Australii na Twój adres (razem szt 7) , wtedy opłata dodatkowa 20 zł certyfikaty i dyplom wydruk + zł 20 wysyłka.

Razem opłata 40 zł.
 

 

  1. Te same Certyfikaty PDF i Dyplom końcowy – jeśli chcesz je mieć w JĘZYKU ANGIELSKIM, ale do samodzielnego pobrania z panelu LFT,

 Razem opłata 20 zł.
 

  1. Jeśli te same certyfikaty PDF i Dyplom końcowy, chcesz mieć w JĘZ ANGIELSKIM ale w formie papierowejwysłane na twój adres ( szt 7)

Razem opłata 60 zł
 

  1. Jeśli te same certyfikaty PDF i Dyplom końcowy, chcesz mieć w JĘZ ANGIELSKIM i w jęz POLSKIM w formie papierowej (szt 14 ) wysłane na twój adres. 

Razem opłata 100 zł.
 

  1. UWAGA! Opcja optymalna. Jeśli chcesz mieć TYLKO Dyplom końcowy Akademii LFT na zakończenie cyklu szkoleniowego, w formie papierowej  w jęz POLSKIM i ANGIELSKIM (2 szt) – wysłane na twój  adres.

  Razem opłata 20 zł.
 Swoje zamówienia certyfikatów/dyplomów, należy wpisać do ankiety w panelu szkoleniowym LFT

lub zgłosić do Pawła na adres mailowy info@mindbodyspirit.pl

oraz dokonać stosownej opłaty paypal lub na konto bankowe

Ewa Kowala-May
BZWBK SA, nr konta: 54 1090 1841 0000 0001 0364 0493

Osoby, które już opłaciły, proszę o potwierdzenie w ankiecie.

 

 

…Miałem przed sobą ważne spotkanie biznesowe, kiedy trafiłem na webinar LFT. Byłem zdesperowany. Niepewność, strach, czy podołam, pośpiech. Żyłem i działałem za szybko. Byłem wyczerpany, udawałem przed rodziną, że jest OK i miałem za mało efektów. Stres i strach mnie przytłaczały. Kiedy nauczyłem się wchodzić w Stan Centrum, moje życie się odmieniło. Z pozycji Centrum spokojnie podejmuję ważne decyzje i są one trafione w dziesiątkę. Przestałem się śpieszyć, mam o wiele lepsze wyniki w biznesie. Zacząłem mieć więcej czasu…dokładnie tak jak mówiłaś Ewo!. Dziękuję. Mariusz”

„…Przepiękna zmiana zadziała się w moim życiu już kilka godzin PO niedzielnym webinarze Jak Być Sobą w Pełni Mocy! Jestem zachwycona!!! Czuję się odziana w płaszczyk charyzmy, a ludzie to dostrzegają i traktują teraz inaczej, lepiej.  Zaczynam głośniej wyrażać swoje potrzeby. Komunikacja z i innymi jest klarowniejsza. Robię to, co dla mnie i otoczenia służy bez wątpliwosci i nie boją się już odmawiać. Staram się codziennie choć na paredziesiąt sekund wejść w Stan Centrum. NOWE dla mnie jest teraz odważne podejmowanie decyzji, które są w zgodzie z cichutkim głosem ze środka i BEZ OBAWY o ew. rozczarowania i niezadowolenia innych! Jest i więcej bonusów! Odzywają sie dawni znajomi, latwiej mi się rysuje moje projekty Jestem bardzo zadowolona i czekam cierpliwie na kolejne odsłony LFT.  Dziękuję Ewo. Pozdrawiam Dorota”

„…Stosuję różne praktyki antystresowe i na koncentrację umysłu, ale nigdy wcześniej nie odzyskałam tak szybko spokoju i jasności myśli jak praktykując Stan Centrum. Kasia”

„…Pojawiałm się na tym webinarium z bólem głowy, infekcją gardła, rozdygotana emocjonalnie. Już po pierwszej części obręcz z głowy zniknęła, czuję się lekko. Dziękuję, Bożena”

„…Zanim pojawiłam się na seminarium LFT, moje poczucie wartości była żadne. Nie potrafiłam się bronić przed dominującym partnerem, przed jego arogancją i agresją. A teraz… zupełna odmiana! Kiedy jestem w Stanie Centrum, nareszcie czuję się SOBĄ. Odzyskałam siebie. Krystyna”

Zobacz też: