Pakiet webinarów szkoleniowych

KLUCZE ZMIANY LFT

Cykl szkoleń Akademii LFT Coachingu

6 części programu  – rozłożony w rytmie 2 webinary w miesiącu.

Początek kolejnego cyklu przewidziany jest na październik 2018

„Doskonałe wskazówki, super tematy, bardzo praktyczna wiedza – pomaga poprawić i zrozumieć życie.”

„Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że usłyszane dziś słowa, są jednymi z najważniejszych jakie usłyszałam w moim 35 letnim życiu…bezcenne! Ewo, dzięki Tobie dopełniła się moja wewnętrzna dojrzałość.”

Zapraszamy na Cykliczne Szkolenia Webinarowe LFT on-line w rytmie 2 x w miesiącu w pierwszą i drugą niedzielę miesiąca. Ten program pomaga rozwijać umiejętności posługiwania się niezwykle efektywnymi kluczami zmiany – life/spiritual coachingu LFT.

Co to daje?

Odzyskiwanie siebie w pełni mocy i charyzmy, spokój wewnętrzny, odwaga, decyzyjność, skuteczność i satysfakcja, naprawa relacji, uzdrawianie konfliktu, kreowanie i realizacja celów,  strategie pozytywnego wpływu, ścieżka przeznaczenia,  kody liczbowe kwantowego uzdrawiania i inne. Każde szkolenie jest poparte praktykowaniem nowoczesnego gatunku kreatywnej, uzdrawiającej medytacji z rodzaju „mindfulness” , która wg metodyki LFT nazwana jest Stan Centrum – czyli Świadomość Charyzmatyczna.

Jest to podstawowe narzędzie do pozytywnej transformacji życiowej i duchowej wg LFT.

Na końcu tej podstrony opcje szkoleń webinarowych i opłaty. 

CEL CYKLU WEBINAROWEGO:

Nowy cykl webinarów LFT, rozpoczynający się od października 2017, to cykl 6-ciu comiesięcznych spotkań. Ma na celu aktywację Świadomości CENTRUM, Świadomości Charyzmatycznej w codziennym życiu.

W wyniku tego osiąganie optymalnych efektów w obszarze transformacji osobistej, zawodowej, w relacjach i zdrowiu, w realizacji celów i sukcesu, w zarabianiu pieniędzy w sposób wymarzony i w rozwoju duchowym także. Poprzez cykliczną pracę w grupie webinarowej pod kierunkiem Ewy May (LFT Master Coach) i poprzez regularne praktykowanie coraz to nowych kluczy życia metody LFT, rozwijają się umiejętności optymalnej i zdrowej postawy mentalnej, emocjonalnej, życiowej i duchowej potrzebne do realizacji sukcesu i samospełnienia.

Jest możliwe w kilka miesięcy, a nawet kilka tygodni dokonać gigantycznej, pozytywnej transformacji o jakiej marzyło się od dawna.

TEMATY cyklu archiwalnego 2017/2018

Uwaga! nowy cykl webinarowy 2018 może  mieć  zmodyfikowany program. 

Wszelkie zmiany zostaną opublikowane do końca września 2018.

W każdym odcinku webinarowym przerabiamy inne tematy, kolejne z 6-ciu podanych poniżej kluczy rozwoju osobistego wg. metodyki LFT i sposobów optymalnego uzdrawiania. Płatny webinar -szkolenie LFT, ma na celu rozwijanie i ugruntowanie Stanu Świadomości Charyzmatycznej i jej pozytywnych efektów w przemianie osobistej w codziennym życiu oraz wykształcenie umiejętności stosowania narzędzi optymalnej transformacji każdego dnia.

Odcinek 1 – 10 październik 2017: JAK BYĆ SOBĄ W PEŁNI SWOJEJ MOCY.

Aktywacja optymalnej, charyzmatycznej wersji siebie. Jak stać się Sobą w pełni mocy i takim pozostać. Jak nie ulegać wpływom. Jak stawiać granice i doświadczać respektu otoczenia.

Odcinek 2 – 12 listopad 2017: SKUTECZNA REALIZACJA CELÓW.

Ustalanie celów -priorytetów. Jak zrobić, żeby działać skutecznie i z mocą realizować swoje cele. Jak skutecznie rozpoznawać i likwidować własny auto-sabotaż oraz blokady życiowe pochodzące z zewnątrz. Inwokacje Mocy – urzeczywistnienia celów.

Odcinek 3 – 10 grudzień 2017: TWORZENIE INWOKACJI MOCY.

Słowa mocy, afirmacje, programowanie podświadomości – zasady tworzenia. Jak formułować cele i priorytety, żeby generować sprzyjające okoliczności do ich spełnienia. Sposoby manifestacji intencji i projekcji w realu.

Odcinek 4 – 14 styczeń 2018: PRZEZNACZENIE, A ŚCIEŻKA LOSU.

Jak się dowiedzieć CO jest moją autentyczną ścieżką życia/przeznaczenia, a co wpływa na moje wybory. Jak pozbywać się strachu i wątpliwości, odważnie podejmować decyzje i dobrze wybierać.

Odcinek 5 – 11 luty 2018: KOMUNIKACJA UZDRAWIAJĄCA KONFLIKT.

Jak się komunikować w trudnych relacjach, uzdrawiać konflikt i generować przyjazną kooperację. Nie ma trudnych ludzi, jest tylko brak zrozumienia, wysłuchania i respektu. Cuda komunikacji niewerbalnej wg LFT.

Odcinek 6 – 11 marzec 2018: NATYCHMIASTOWE UZDRAWIANIE BÓLU I TRAUMY.

Uzdrawianie bólu i traumy kodami znaczeniowymi i liczbowymi. Jak rozpoznawać przyczyny traumy i chronicznego bólu – ukrytą historię, jak rozmawiać z bólem i traumą oraz jak usuwać tego skutki natychmiast.

CENY WEBINARÓW – OPŁATY

UWAGA!

Dla osób, które włączają się w program po rozpoczęciu cyklu (np. od drugiego webinaru szkoleniowego), a chcą mieć zaliczoną całość programu 6-ciu szkoleń, proponujemy wykupienie nagrań video „brakujących” webinarów, gdyż tylko w ten sposób będzie zaliczony cały cykl.

W opłacie zawiera się:

dostęp do nagrania video ze spotkania, materiały w formie PDF do szkolenia. Na koniec cyklu wydawane będą DYPLOMY Akademii LFT, zaświadczające o ukończeniu całego cyklu szkolenia „Klucze Zmiany LFT”.


♦ Uczestniczenie w jednym płatnym szkoleniu online na żywo 2 godziny .

   Opłata  – 110 zł

 

PAKIET 6 SZKOLEŃ LFT na żywo – 10% zniżki 

Opłata  –   594 zł
Jeśli osoba wykupi jednorazowo uczestnictwo na żywo

w 6-ciu webinarach płatnych – wtedy zniżka 10% 

zamiast opłaty 660 zł

♦  ♦  ♦

NAGRANIA ARCHIWALNE SZKOLEŃ WEBINAROWYCH LFT
(wg tematów podanych w programie) 

 

Opłata  75 zł/1 nagranie archiwalne razem z materiałami szkoleniowymi PDF. 

 

Zniżka 10% jeśli wykupisz cały archiwalny cykl 6 szkoleń wg programu j.w.

Wtedy opłata –  zamiast 450 zł405 zł Opłata 405 zł Pakiet – 6 nagrań archiwalnych szkolenia LFT. 
 

 

 

 

 CERTYFIKATY I DYPLOMY

UWAGA! Służą wyłącznie jako zaświadczenie o uczestniczeniu w określnym programie LFT Coachingu
do potrzeb własnych i nie mogą być używane jako świadectwa zawodowe o uzyskanych kwalifikacjach
do prowadzenia life coachingu, terapii czy uzdrawiania wg tej metody.
Można uzyskać zawodową licencję LFT Life Coacha  uprawniającą do korzystania
z tej metody w praktyce zawodowej, ale wyłącznie w wyniku 2 letniego, specjalistycznego szkolenia.

 

CERTYFIKATY PDF – świadectwo uczestniczenia w poszególnych odcinkach szkolenia.

Do samodzielnego pobrania z panelu szkolenia TYLKO dla osób, które nie biorą udziału w całym szkoleniu na żywo, a w pojedyczych odcinkach.

Wersja – polska certyfikatu: opłata 10 zł. Jeśli zamówisz wersję angielską – opłata 20 zł. 

DYPLOMY AKADEMII LFT COACHINGU.

Wystawiane są na zakończenie całego szkolenia webinarowego 6 odcinków.

TYLKO dla osób, które wzięły udział  W CAŁYM szkoleniu na żywo oraz były aktywne w trakcie całego szkolenia

dzieląc się efektami swoich praktyk na stronie LFT (fanpage Life Field Therapy facebook – grupa zamknięta).

TYLKO te osoby mogą otrzymać Dyplom Akademii LFT – UKOŃCZENIA SZKOLENIA W CAŁOŚCI. 

Osoby, które korzystały z nagrań szkolenia i pracowały ze szkoleniem samodzielnie, nie są uprawnione

do otrzymania Dyplomu Akademii LFT. 

Dyplomy Akademii LFT –  dostępne są  dla tych osób j.w. na zakończenie szkolenia po dokonaniu opłaty:

  • do samodzielnego pobrania z panelu szkolenia w formacie PDF – 20 zł wersja polska
  • do samodzielnego pobrania z panelu szkolenia w formacie PDF – 30 zł wersja angielska
  • oryginał papierowy do wysyłki na adres razem z kosztami wysyłki z Australii  – 50 zł wersja polska
  • oryginał papierowy do wysyłki na adres razem z kosztami wysyłki z Australii  – 60 zł wersja angielska

Koszt samej wysyłki jednego dokumentu w kopercie A4 – ok 10 AUD.

 

Zamówienia certyfikatów/dyplomów, należy zgłosić na adres mailowy  lftcoachingewamay@gmail.com

oraz dokonać stosownej opłaty paypal lub na konto bankowe

Ewa Kowala-May
BZWBK SA, nr konta: 54 1090 1841 0000 0001 0364 0493

 

 

…Miałem przed sobą ważne spotkanie biznesowe, kiedy trafiłem na webinar LFT. Byłem zdesperowany. Niepewność, strach, czy podołam, pośpiech. Żyłem i działałem za szybko. Byłem wyczerpany, udawałem przed rodziną, że jest OK i miałem za mało efektów. Stres i strach mnie przytłaczały. Kiedy nauczyłem się wchodzić w Stan Centrum, moje życie się odmieniło. Z pozycji Centrum spokojnie podejmuję ważne decyzje i są one trafione w dziesiątkę. Przestałem się śpieszyć, mam o wiele lepsze wyniki w biznesie. Zacząłem mieć więcej czasu…dokładnie tak jak mówiłaś Ewo!. Dziękuję. Mariusz”

„…Przepiękna zmiana zadziała się w moim życiu już kilka godzin PO niedzielnym webinarze Jak Być Sobą w Pełni Mocy! Jestem zachwycona!!! Czuję się odziana w płaszczyk charyzmy, a ludzie to dostrzegają i traktują teraz inaczej, lepiej.  Zaczynam głośniej wyrażać swoje potrzeby. Komunikacja z i innymi jest klarowniejsza. Robię to, co dla mnie i otoczenia służy bez wątpliwosci i nie boją się już odmawiać. Staram się codziennie choć na paredziesiąt sekund wejść w Stan Centrum. NOWE dla mnie jest teraz odważne podejmowanie decyzji, które są w zgodzie z cichutkim głosem ze środka i BEZ OBAWY o ew. rozczarowania i niezadowolenia innych! Jest i więcej bonusów! Odzywają sie dawni znajomi, latwiej mi się rysuje moje projekty Jestem bardzo zadowolona i czekam cierpliwie na kolejne odsłony LFT.  Dziękuję Ewo. Pozdrawiam Dorota”

„…Stosuję różne praktyki antystresowe i na koncentrację umysłu, ale nigdy wcześniej nie odzyskałam tak szybko spokoju i jasności myśli jak praktykując Stan Centrum. Kasia”

„…Pojawiałm się na tym webinarium z bólem głowy, infekcją gardła, rozdygotana emocjonalnie. Już po pierwszej części obręcz z głowy zniknęła, czuję się lekko. Dziękuję, Bożena”

„…Zanim pojawiłam się na seminarium LFT, moje poczucie wartości była żadne. Nie potrafiłam się bronić przed dominującym partnerem, przed jego arogancją i agresją. A teraz… zupełna odmiana! Kiedy jestem w Stanie Centrum, nareszcie czuję się SOBĄ. Odzyskałam siebie. Krystyna”

Zobacz też: