Free Webinary LFT Coaching

*STAN CENTRUM*

*Uzdrawianie*

*Medytacja Mindfulness*

*Świadomość Charyzmatyczna w praktyce*

 

Tutaj fragment nagrania free webinaru

jaki odbył się we wtorek 1 maja

       

Stan Centrum – stan życiowy                               Stan Światła – stan duchowy

Uzdrawianie w Hologramie Pola Życia, poprzez praktykę medytacyjną mindfulness Stan Centrum.

Efekty: spokój i kreatywność umysłu, wyciszone emocje, głęboki relaks, oczyszczone pole energii, podniesienie wibracji i wzmocnienie sił życiowych, przywrócona harmonia zdarzeń, odblokowanie sytuacji, aktywacja twojego prawdziwego charyzmatycznego JA i poczucia wartości.
AKTYWACJA PROPSPERITY

 

<

ZAPRASZAM NA WEBINAR SZKOLENIOWY

W CZWARTEK 3 MAJA  GODZ 18.00 – 20.00

 

TEMAT

Kreowanie Pozytywnego Wpływu

ZAPISY <TUTAJ>

 

Zapisz się na newsletter, żeby otrzymywać informacje o datach, godzinach i tematach spotkań.

„Doskonałe wskazówki, super tematy, bardzo praktyczna wiedza – pomaga poprawić i zrozumieć życie.”

„Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że usłyszane dziś słowa, są jednymi z najważniejszych jakie usłyszałam w moim 35 letnim życiu…bezcenne! Ewo, dzięki Tobie dopełniła się moja wewnętrzna dojrzałość.”

TEMATYKA FREE WEBINARÓW:

  • Czym jest Stan Centrum jako Stan Świadomości Charyzmatycznej.
  • Czym jest metoda LFT  i LFT Coaching.
  • Czym jest Hologram Pola Życia (HPŻ), sfera w której żyjemy w środku, połączeni z każdym i ze wszystkim, w obrębie którego tworzymy historię naszego życia, przeżywamy okoliczności i zdarzenia, wpisujemy tam traumy i szczęśliwe chwile, budujemy naszą tożsamość.
  • Wprowadzenie jakie są sposoby uzdrawiania życia, relacji i nas samych w HPŻ wg LFT Coachingu.
  • Uzdrawiająca medytacja mindfulness – Stan Centrum/stan charyzmatyczny.
  • Inwokacja mocy, pozytywne programowanie.
  • Tematyka dla kobiet: jak kochać siebie, jak nie dawać za wiele i nie kochać za bardzo, odzyskiwanie siebie i poczucia wartości, aktywacja kobiety charyzmatycznej, siła leży w twojej godności- świadomości siebie i twoich granicach, jak być obdarowywaną miłością i respektem na codzień, karmiczne związki, uwalnianie z toksycznych relacji, komunikacja uzdrawiająca konflikt, wyciszające medytacje.
  • Na koniec free webinaru – konkurs z nagrodami.

Tak wielu ludzi czuje, wie…że gdzieś w głębi drzemie w nich ogromy potencjał, że dusza rwie się do innych celów niż codzienne obowiązki wybrane nie z własnej woli, a tylko z konieczności. Że gdyby mogli i potrafili, to pragnęliby stać się inną, lepszą wersją siebie. Nawet taką wyjątkową, charyzmatyczną wersją. I że wtedy możliwe jest doświadczać szczęścia i osobistej mocy, osiągać sukcesy w błyskotliwy sposób i ludzie wtedy cenią i szanują.

Tylko większość osób nie wie CO zrobić, żeby taką wersję siebie obudzić, jakich użyć sposobów. Praktyka wchodzenia w Stan Centrum umożliwia, a nawet gwarantuje osiąganie Stanu Świadomości Charyzmatycznej w zwykłym codziennym życiu, bardzo szybko i nie tylko w pokoju medytacyjnym. Człowiek aktywuje wtedy najlepszą, charyzmatyczną wersję siebie. A świat mówi jemu TAK. Zapraszamy.

…Miałem przed sobą ważne spotkanie biznesowe, kiedy trafiłem na webinar LFT. Byłem zdesperowany. Niepewność, strach, czy podołam, pośpiech. Żyłem i działałem za szybko. Byłem wyczerpany, udawałem przed rodziną, że jest OK i miałem za mało efektów. Stres i strach mnie przytłaczały. Kiedy nauczyłem się wchodzić w Stan Centrum, moje życie się odmieniło. Z pozycji Centrum spokojnie podejmuję ważne decyzje i są one trafione w dziesiątkę. Przestałem się śpieszyć, mam o wiele lepsze wyniki w biznesie. Zacząłem mieć więcej czasu…dokładnie tak jak mówiłaś Ewo!. Dziękuję. Mariusz”

„…Przepiękna zmiana zadziała się w moim życiu już kilka godzin PO niedzielnym webinarze Jak Być Sobą w Pełni Mocy! Jestem zachwycona!!! Czuję się odziana w płaszczyk charyzmy, a ludzie to dostrzegają i traktują teraz inaczej, lepiej.  Zaczynam głośniej wyrażać swoje potrzeby. Komunikacja z i innymi jest klarowniejsza. Robię to, co dla mnie i otoczenia służy bez wątpliwosci i nie boją się już odmawiać. Staram się codziennie choć na paredziesiąt sekund wejść w Stan Centrum. NOWE dla mnie jest teraz odważne podejmowanie decyzji, które są w zgodzie z cichutkim głosem ze środka i BEZ OBAWY o ew. rozczarowania i niezadowolenia innych! Jest i więcej bonusów! Odzywają sie dawni znajomi, latwiej mi się rysuje moje projekty Jestem bardzo zadowolona i czekam cierpliwie na kolejne odsłony LFT.  Dziękuję Ewo. Pozdrawiam Dorota”

„…Stosuję różne praktyki antystresowe i na koncentrację umysłu, ale nigdy wcześniej nie odzyskałam tak szybko spokoju i jasności myśli jak praktykując Stan Centrum. Kasia”

„…Pojawiałm się na tym webinarium z bólem głowy, infekcją gardła, rozdygotana emocjonalnie. Już po pierwszej części obręcz z głowy zniknęła, czuję się lekko. Dziękuję, Bożena”

„…Zanim pojawiłam się na seminarium LFT, moje poczucie wartości była żadne. Nie potrafiłam się bronić przed dominującym partnerem, przed jego arogancją i agresją. A teraz… zupełna odmiana! Kiedy jestem w Stanie Centrum, nareszcie czuję się SOBĄ. Odzyskałam siebie. Krystyna”

Zobacz też: